Zespół


„JESTEŚMY ŚREDNIĄ 5 OSÓB,
KTÓRYMI SIĘ OTACZAMY I DLATEGO BARDZO ŚWIADOMIE WYBIERAM ZESPÓŁ, KTÓRY TWORZY TALENT DEVELOPMENT INSTITUTE. LICZY SIĘ NIE TYLKO DOŚWIADCZENIE MERYTORYCZNE, 
ALE I POSTAWA – OTWARTOŚĆ MYŚLENIA, ZAANGAŻOWANIE I PASJA DO TEGO,
CO ROBIMY.”

Ela Krokosz

Chcesz żyć prawdziwie i odważnie?

Talent Development Institute został założony przez Elę Krokosz, aby pomóc ludziom odkrywać własne talenty, własny potencjał i potem, dzięki pracy nad rozwojem osobistym w pełni wykorzystać własne możliwości w osiąganiu celów w życiu osobistym i zawodowym. Po to, aby przeżyć swoje życie prawdziwie i odważnie.

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ 
O ELI KROKOSZ:

Poznaj naszych coachów i trenerów

KTÓRZY ROZWIJAJĄ TWÓJ POTENCJAŁ


Mamy najlepszych coachów i trenerów, którzy nie tylko są certyfikowani w ICF, MCL, OPQ, MBTI, Gallup Certified Strenghts Coaches i wielu innych instytucjach i narzędziach.

Nie tylko mają ogromne doświadczenie biznesowe, menedżerskie i życiowe, ale są to też osoby z ogromną pasją do tego, co robią. 

Są także dowodami na to, że życie jest zbyt krótkie, aby nie żyć prawdziwie i odważnie i wkładają całe serce i doświadczenie, aby także pomagać Ci sięgać po więcej w swoim życiu.

Wiemy, jak utrzymać przestrzeń bez oceniania i bezwarunkowej akceptacji. Dbamy o najwyższy poziom profesjonalizmu i skupiamy się na Twojej przyszłości i tym, czego pragniesz, aby posunąć się naprzód. 

Pracując z różnymi coachami, będziesz mieć niesamowite doświadczenie tego, jak zmieni się Twoje życie w kierunku, w którym tego oczekujesz.

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media: