Programy rozwojowe

POPRZEZ PRACĘ Z MENEDŻERAMI I PRACOWNIKAMI OD PONAD 20 LAT POMAGAMY FIRMOM BUDOWAĆ KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ PEŁNĄ ZAANGAŻOWANIA, PASJI I POCZUCIA SENSU DLA PRACOWNIKA

Specjalizacja i obszar działań:


01

Leadership
Development

Projektujemy programy dla wszystkich szczebli kadry menedżerskiej, budując podstawę przywódczą, rozwijając umiejętności i dając narzędzia.

02

Talent
Management

Oferujemy kompleksowe programy talentowe oraz uczymy pracowników jak brać odpowiedzialność za zarządzanie własnymi talentami.

03

Coaching
Mentoring

Pracujemy indywidualnie z managerami w sytuacjach wymagających dedykowanego wsparcia lub zespołami za pomocą "team coachingu"

04

Self Coaching
Program

Celem „Self Coaching Program” jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

Dlaczego tak działamy? 

Posłuchaj wypowiedzi Eli Krokosz, CEO Talent Development Institute

Zapoznaj się z naszymi raportami


Nasze nagrody i wyróżnienia


Ela Krokosz została bohaterką książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, z której dochód został przeznaczony na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Nagroda magazynu “Businesswoman & Life” pt.“Lider w zarządzaniu talentami oraz w rozwijaniu kompetencji przywódczych” w konkursie Polish Businesswomen Awards.

Nominacja do XIV edycji konkursu „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku” – od 14 lat nagradzającego polskie przedsiębiorczynie, liderki i liderów działających na rzecz równości i różnorodności.

Publikacje w mediach


Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media:

Priorytety rozwojowe dla kadry menadżerskiej

wypełnij formularz i pobierz DARMOWY PREZENT

Close

Jak wspieramy psychicznie pracowników

wypełnij formularz i pobierz DARMOWY PREZENT

Close

Zarządzanie talentami w organizacjach

wypełnij formularz i pobierz DARMOWY PREZENT

Close