Programy rozwojowe

POPRZEZ PRACĘ Z MENEDŻERAMI I PRACOWNIKAMI OD PONAD 20 LAT POMAGAMY FIRMOM BUDOWAĆ KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ PEŁNĄ ZAANGAŻOWANIA, PASJI I POCZUCIA SENSU DLA PRACOWNIKA

Specjalizacja i obszar działań:


01

Leadership
Development

Projektujemy programy dla wszystkich szczebli kadry menedżerskiej, budując podstawę przywódczą, rozwijając umiejętności i dając narzędzia.

02

Talent
Management

Oferujemy kompleksowe programy talentowe oraz uczymy pracowników jak brać odpowiedzialność za zarządzanie własnymi talentami.

03

Coaching
Mentoring

Pracujemy indywidualnie z managerami w sytuacjach wymagających dedykowanego wsparcia lub zespołami za pomocą "team coachingu"

04

Self Coaching
Program

Celem „Self Coaching Program” jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

Dlaczego tak działamy? 

Posłuchaj wypowiedzi Eli Krokosz, CEO Talent Development Institute


Zapoznaj się z naszymi raportami


Nasze nagrody i wyróżnienia


Ela Krokosz została bohaterką książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, z której dochód został przeznaczony na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Nagroda magazynu “Businesswoman & Life” pt.“Lider w zarządzaniu talentami oraz w rozwijaniu kompetencji przywódczych” w konkursie Polish Businesswomen Awards.

Nominacja do XIV edycji konkursu „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku” – od 14 lat nagradzającego polskie przedsiębiorczynie, liderki i liderów działających na rzecz równości i różnorodności.

Publikacje w mediach


Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media:

Bądź pierwszą osobą, która się dowie:

Wpisz swoje imię i adres e-mail, aby dołączyć do naszego newslettera. Otrzymuj wszystkie niesamowite aktualizacje dotyczące najnowszych podcastów i wydarzeń z Talent Development Institute i odbierz e-book w prezencie!

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close