Certyfikowani Coachowie 

   w licencjonowanej metodzie CSR ®
 (Career Steps Revolution)


Monika
 Adamczyk


Certyfikowany Coach PCC ICF

Czytaj więcej

Nazywam się Monika Adamczyk
Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie Professional Certified Coach (PCC) i absolwentem Studiów Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid.

 Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze HR, w tym na stanowiskach kierowniczych, co dało mi możliwość obserwowania, towarzyszenia i wspierania innych na ich ścieżkach rozwoju kariery.

 
Sama przeszłam przez proces zmiany zawodowej i wiem, jak bardzo ważne jest odkrycie tego, czego tak naprawdę pragniesz, aby następnie z odwagą i pewnością siebie sięgać po to o czym marzysz.

 
Jako coach specjalizujący się w rozwoju kariery koncentruję się na wsparciu moich klientów w procesie zmiany zawodowej opartej na solidnych fundamentach, takich jak talenty, wartości czy misja życiowa. 

Wierzę, że kluczem do sukcesu zawodowego jest zrozumienie swoich unikalnych mocnych stron i pasji oraz wykorzystanie ich w budowaniu satysfakcjonującej ścieżki zawodowej.

KONTAKT:

linkedin.com/in/monika-adamczyk-coach 

e-mail: madamczyk.coaching@gmail.comAgnieszka Baranowska


Coach Kariery dla ambitnych kobiet z pokolenia Y.


Czytaj więcej

Certyfikowana coach ICF, założycielka Przystani Zmiany Zawodowej, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalistka w coachingu kariery i transformacji zawodowej.

 Pracuje z ambitnymi kobietami z pokolenia Y szukającymi prawdziwego spełnienia zawodowego. Agnieszka wspiera klientki w odkrywaniu, co tak naprawdę daje im radość i pomaga im uwolnić się od blokujących przekonań, często powstałych na drodze zawodowej kobiet milenialsów.

 Jej podejście oparte jest na pracy z emocjami i talentami. Prowadzi klientki w stronę spełnienia zawodowego, budując z nimi skuteczny plan działania.

KONTAKT:

https://www.facebook.com/Przystan.Zmiany.Zawodowej


Barbara
 Barchańska

Trenerka, fotografoterapeutaka, certyfikowana coachka metody CSR


Czytaj więcej

Kilka lat temu zamarzyła mi się zmiana. Wiele lat pracowałam w biurze, awansowałam, realizowałam się, doświadczając jednocześnie konsekwencji szybkiego tempa życia związanego z pracą na kierowniczym stanowisku oraz byciem samodzielną mamą.

Marzyło mi się życie, w którym mogłabym spełniać się zawodowo, finansowo, zadbać o relacje, pasje i odpoczynek. Chciałam też więcej swobody, dysponowania swoim czasem, przebywania w naturze i wnoszenia głębszej wartości w mojej pracy. Zbudowałam swój plan na zmianę i jej dokonałam, a dziś zapraszam Cię do tego samego.

Pomagam Kobietom doświadczającym pośpiechu i niespełnienia odkryć co i w jaki sposób tak naprawdę chcą robić w życiu. Zbudujemy wewnętrzną pewność i ułożymy klarowny plan oparty na Twoich talentach i potencjale, abyś mogła pełniej realizować się w życiu zawodowym i osobistym, doświadczając satysfakcji finansowej i czerpiąc z filozofii slow-life.

W moim życiu obecny jest kontakt z naturą, ruch oraz techniki uważności, do czego również zapraszam w trakcie współpracy.

KONTAKT:

barchanska.basia@gmail.com

https://www.facebook.com/Barchanska.Barbara


Karolina
 CzempielLife&Business Coach, Szef działu zarządzania projektami
 i programami

Czytaj więcej

Praca z ludźmi to dla mnie codzienność. Wymaga się ode mnie silnej osobowości, profesjonalizmu, dokładności, nieszablonowości, innowacyjności, zorganizowania, odnalezienia się w chaosie, nieuciekania od problemów, szybkich i trafnych decyzji.

 
Tyle szans, ile odwagi to moje motto życiowe. Lubię wyzwania, potrafię inspirować, wspierać, pomagam sięgać po niemożliwe oraz realizować plany i marzenia te prywatne jak i zawodowe. 

Ze mną rozwiniesz skrzydła, kompetencje, poznasz swoje mocne strony, zbudujesz wiarę w siebie i swoje możliwość. Będzie niesamowicie, cudownie i luźno. Serdecznie zapraszam do współpracy.

KONTAKT:

phone: 724 042 354

e-mail: 

k.czempiel@hotmail.​com


Nadia
 Grad


Psycholog, Career & Leadership Coach, Doradca Kariery

Czytaj więcej

Rozwijam markę CoachingPsyche oraz Psychologia Kariery.

Jako career coach i psycholog specjalizuję się przede wszystkim w obszarze kobiecego leadershipu w korporacjach (obecnych i aspirujących liderek), tematyce wypalenia zawodowego, a także wyzwań, które stoją przed expatami rozwijającymi swoje kariery w międzynarodowych firmach w Polsce. Posiadam także doświadczenie w team coachingu zespołów liderskich.

Posiadam certyfikacje coachingową ACC, a także na obecną chwilę jestem jedyną osobą w Polsce certyfikowaną jako Career Coach, Resilience Coach oraz Certified Career Service Provider w podlinkowanych organizacjach. Co to dla Ciebie oznacza w praktyce? Kompleksowe, nowoczesne podejście bazujące na sprawdzonych standardach, współczesną wiedzę oraz etykę pracy.

KONTAKT:


e-mail: coachingpsyche@gmail.com


Iwona
 Karpińska

Trenerka szkoleń, wydawczyni kart „Ciało – moja ziemia", założycielka Emocje w naturze

Czytaj więcej

Trenerka szkoleń, wydawczyni kart „Ciało – moja ziemia", założycielka Emocje w naturze. Specjalistka lasoterapii, certyfikowana instruktorka metody oddechowej Butejki i aromaterapeutka.

W swojej pracy wykorzystuję holistyczne podejście koncentrując się na sieci połączeń pomiędzy ciałem, umysłem oraz naturą.

Prowadzę coaching transformacji przekonań, life coaching oraz z racji specjalizacji zawodowych health coaching (wsparcie dobrostanu i redukcja stresu naturalnymi metodami). Certyfikowana w licencjonowanej metodzie CSR.

KONTAKT:

Strona: www.emocjewnaturze.pl
Kontakt: kontakt@emocjewnaturze.pl


Katarzyna
 Kacorzyk


Coach ACC ICF, Trener mentalny, Mentor, Konsultant MaxieDISC

Czytaj więcej

Akredytowany Coach i członek International Coach Federation (ICF) z licencją programu Career Steps Revolution System, w trakcie procesu Associate Certified Coach (ACC), Certyfikowany Trener i Trener Mentalny, Konsultant MaxieDISC; Moderator Design Thinking, Mentor and Coach for Business & Career Development w programie Praca Twoich Marzeń

Socjolog; doświadczony manager/dyrektor (15+) z zakresu zarządzania organizacjami, projektami i zespołami oraz w kreowaniu rozwoju, tworzeniu i wdrażaniu strategii.

Pasjonat rozwoju, edukacji, zmiany i wspierania na tej drodze innych.

Skutecznie pomagam odkryć i uwolnić potencjał, aby żyć i pracować z pasją osiągając efekty i satysfakcję.
Przeprowadzam przez zmianę zawodową. Twórca Centrum Rozwoju

KONTAKT:

www.centrum-rozwoju.comHalina Kowalska-Chudzik

HR-owiec, coach kariery i doradca zawodowy.

Czytaj więcej

HR-owiec, coach kariery i doradca zawodowy. Na co dzień zajmuję się rekrutacją i rozwojem pracowników. Rekrutuję pracowników oraz zarządzam szkoleniami w firmie produkcyjnej, a także projektuję programy rozwojowe i prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich.

Przede wszystkim jednak jestem pasjonatką wspierania ludzi w ich rozwoju poprzez coaching, zarówno w środowisku zawodowym jak i prywatnym. Jako coach kariery pomagam kobietom w odkrywaniu swoich talentów by mogły pracować z pasją.Jako doradca zawodowy wspieram młodzież w budowaniu ich ścieżek edukacyjnych i poszukiwaniu pierwszej pracy. Z wykształcenia jestem HR-owcem, dyplomowanym life coachem i certyfikowanym trenerem biznesu.KONTAKT:


www.projektmojezycie.pl

halina@projektmojezycie.pl


Monika
Kowalska


Expert rynku pracy, trener, certyfikowany coach, mentor, doradca zawodowy.

Czytaj więcej

Specjalizuje się w coachingu kariery (kariera zawodowa, zmiana pracy, wypalenie zawodowe) oraz life coachingu(określenie własnych celów, pragnień, wartości). Uwzględniając 20 letnie doświadczenie jako przedsiębiorca, doradca zawodowy, pośrednik pracy pomagam i inspiruję osoby z uwzględnieniem realiów rynku pracy w zmianie zawodowej w połączeniu z życiem prywatnym. 

Moją pasją jest praca z osobami, które mają już doświadczenie zawodowe, chcą wprowadzić realne zmiany w swoim życiu zawodowym i osobistym, nie mają pomysłu co do swojej ścieżki zawodowej, chcą wrócić na rynek pracy po przerwie, potrzebują pomocy w opracowaniu dokumentów aplikacyjnych, przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Planują otworzyć swój biznes. Towarzyszę klientom w drodze poprzez wspólne odkrywanie ich potencjału, i możliwości, którymi dysponują.

KONTAKT:


http://www.linkedin.com/in/monika-kowalska-hr


Anna
 Krakowiak

Coach zmiany zawodowej i projektant kariery.

Czytaj więcej

Towarzyszy swoim klientom w odkryciu ich zawodowego powołania, odnalezieniu wymarzonej pracy oraz w przejściu przez zmianę zawodową. Pomaga mamom w znalezieniu równowagi między życiem rodzinnym i zawodowym. 

Dąży do tego, aby osoby, z którymi pracuje, umiały i chciały wykorzystywać w pracy swoje talenty, po to, by praca dawała im satysfakcję i spełnienie. Zachęca i motywuje swoich klientów, aby przy wyborze pracy mieli odwagę kierować się ważnymi dla siebie wartościami oraz stawiali sobie cele i je realizowali.

W pracy coachingowej wykorzystuje: nabytą wiedzę, swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na różnych stanowiskach w małych i średnich firmach oraz wypracowane metody łączenia pracy zawodowej z wychowaniem czwórki dzieci.

KONTAKT:

annab.krakowiak@gmail.com


Karolina
 Kruk


Dyplomowany Coach Kariery
 i Trener

Czytaj więcej

Moja pasja to wspieranie w osiąganiu sukcesu zawodowego i osobistego poprzez rozwój kompetencji, odkrywanie mocnych stron oraz budowanie strategii działania.

Pomagam osobom znajdującym się w trakcie zmiany zawodowej, poszukującym nowych możliwości rozwoju zawodowego, jak i początkujących przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej działalności.

Poprzez indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i szkolenia, pomagam moim klientom odkryć swój potencjał, wyznaczyć cele oraz stworzyć plan działania, który doprowadzi ich do realizacji zawodowych marzeń. Niezależnie od tego, czy stoisz przed wyborem nowej ścieżki zawodowej, czy też masz pomysł na własny biznes, jestem tutaj, aby Ci pomóc przejść przez ten proces z pewnością siebie i determinacją.

Zapraszam do kontaktu i rozpoczęcia wspólnej podróży ku sukcesowi!

KONTAKT:

Link do linkedin: https://www.linkedin.com/in/karolinakruk/

Tel: 501 072 596


Monika
 Majewska


Coach Transformacji Zawodowej, Mentor Kariery, Coach/Mentor Biznesowy, Doświadczony HR Menedżer

Czytaj więcej

Jestem praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w działach HR różnych korporacji międzynarodowych, gdzie 18 lat pracowałam w roli Menedżera.
Od wielu lat, coaching i mentoring towarzyszyły mi w mojej codziennej pracy HR-owca.

Jestem certyfikowanym Coachem i Mentorem – ukończyłam studia podyplomowe „Coaching/Mentoring” na SWPS, Program certyfikujący w licencyjnej metodzie Career Steps Revolution oraz kurs Profesjonalny Coach – poziom PCC, oparty na standardach kompetencyjnych International Coach Federation.
Jestem również absolwentką studiów podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na SGH, oraz Psychologia w Zarządzaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z pełną uważnością, empatią i sercem.

Wierzę w możliwości i potencjał każdego człowieka… bez wyjątku.
Pozwalam moim Klientom odkrywać drzemiący w nich potencjał, po to, aby osiągali to, czego pragną.


Moje specjalizacje to:

- Coaching Transformacji Zawodowej wg. Metody CSR
- Mentoring Kariery
- Coaching Menedżerski


KONTAKT:

Tel: 789-760-855
coach@monikamajewska.com
www.monikamajewska.com


Alicja
 Magierowska


Coach Zmiany Zawodowej, Mentorka Kariery, Trenerka i Praktyk HR z 13-letnim doświadczeniem

Czytaj więcej

Jestem Mentorką Kariery, Certyfikowanym Coachem Zmiany Zawodowej i Trenerką mentalną kobiet, które szukają życiowej harmonii i zawodowego spełnienia. 

Wspieram kobiety w procesie odkrywania swojego potencjału i świadomego budowania ścieżki kariery.

Swoje podejście Coachingowe opieram na moim Talencie Indywidualizacji, który pomaga mi dostrzegać w ludziach ich unikalne cechy i wewnętrzne piękno. Jestem wielką zwolenniczką rozwoju opartego na mocnych stronach, dlatego w swojej pracy pomagam Klientkom w odnalezieniu ich pasji, talentów i głębokich wartości, dzięki czemu krok po kroku mogą przybliżać się do poczucia spełnienia i równowagi.

Uwielbiam odkrywać i wzmacniać to co wyjątkowe w innych, dlatego jeśli poszukujesz nowej drogi zawodowej, która pozwoli Ci wykorzystać swój potencjał i żyć w harmonii ze sobą zapraszam na bezpłatne konsultacje: 

coaching.harmonypath@gmail.com


KONTAKT:

www.linkedin.com/in/alicja-magierowska-5a18aa40

 
coaching.harmonypath@gmail.com


Paulina
 Mąkol


Career & Performance Coach, Terapia Skoncentrowana na Kliencie (w trakcie certyfikacji)

Czytaj więcej

Zastanawiasz się nad dużą zmianą w swojej ścieżce zawodowej, ale brakuje Ci motywacji i odwagi? Rozumiem Cię. Po 5 latach przepracowanych w różnych obszarach marketingu w korporacji oraz start-upie oraz doświadczeniu wypalenia zawodowego, zdecydowałam się zaryzykować i buduję swoją karierę zawodową w oparciu o moje wartości i zainteresowania. 


Prowadzę dwie firmy - akademię tenisową dla dorosłych oraz działalność coachingową. Od 16 lat pomagam ludziom odkrywać ich pasję i potencjał na korcie tenisowym, od 4 lat organizuję wyjazdy tenisowe dla międzynarodowych grup, a od 3 lat prowadzę indywidualne sesje coachingowe i wspieram moich klientów i klientki w procesach zmiany i podejmowaniu ważnych decyzji w ich życiu. 

W moim podejściu do coachingu stawiam na empatię i indywidualność, aby każda osoba mogła odkryć swoje najlepsze możliwości.


KONTAKT:

www.paulinamakol.com
info@paulinamakol.com


Patrycja
 Nisztuk


Specjalizuję się w pracy z Kobietami, które pragną żyć szczęśliwie i po swojemu.

Czytaj więcej

Mam na imię Patrycja i specjalizuję się w pracy z Kobietami, które pragną żyć szczęśliwie i po swojemu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo, ale potrzebują pomocy w złapaniu wiatru w żagle. Działamy wtedy wspólnie przy pomocy coachingu ericksonowskiego oraz elementów psychologii pozytywnej i dialogu motywującego.

Zawodowe doświadczenie zdobywałam głównie w międzynarodowej korporacji jako team leader, trener oraz mentor nowych pracowników, dzięki czemu mogłam szlifować również swój warsztat coachingowy.


Oprócz certyfikacji w metodzie CSR, ukończyłam Coaching na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz szkolenia z Coachingu Kariery i Dialogu Motywującego w IPRI.

Prywatnie jestem spokojną, pozytywnie nastawioną i otwartą, ale też konkretną osobą, a w wolnym czasie trenuję siłowo, gotuję i lubię długie spacery z moim psem.


KONTAKT:

https://patrycjanisztuk.pl/
kontakt@patrycjanisztuk.pl
+48505645885


Katarzyna Olczykowska


Coach Transformacji Zawodowej, Psycholog, Ekspert HR

Czytaj więcej

Jako coach transformacji zawodowej i mentor kariery pomagam w odnalezieniu drogi zawodowej i osiąganiu celów w zgodzie ze sobą.
Od 15 lat wspieram rozwój managerów i ich zespołów w międzynarodowych korporacjach.

Jestem psychologiem, dyplomowanym coachem, coachem mocnych stron oraz mentorem kryzysowym. Interesuję się budowaniem odporności psychicznej, dobrostanu oraz profilaktyką zdrowia.

KONTAKT:

katarzyna.olczykowska@gmail.com


Magdalena
 Plewniak


Menedżer HR i menedżerem projektów z ponad 20letnim doświadczeniem

Czytaj więcej

Jestem menedżerem HR i menedżerem projektów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i w tej roli nieustająco pomagam tworzyć środowisko pracy w którym ludzie chcą i mogą dobrze pracować. Potrzeby ludzi w pracy i potrzeby organizacji w kontekście ludzi przekładam na procesy i struktury, rytm działania, styl i kulturę pracy.

Jestem także certyfikowanym Life i Talent Coach'em bo niezwykle cenię coaching jako metodę pracy z ludźmi za jego optymistyczną naturę, zorientowanie na przyszłość i działanie. Ukończyłam szkołę Life and Success Coachingu Jay'a Shetty w Los Angeles, USA oraz zdobyłam certyfikat z zarządzania karierą w oparciu o talenty w metodzie Career Steps Revolution, opracowanej przez Elę Krokosz z Talent Development Institute, Wrocław, Polska.

W mojej pracy skupiam się na świadomym ZARZADZANIU SOBĄ (self-leadership) i swoimi TALENTAMI. Prowadzę ludzi do większej samoświadomości i sprawczości, do bycia PRZYCZYNĄ swojego życia a nie jedynie jego skutkiem. Zachęcam do poszukiwania swojego unikalnego sposobu na doświadczanie w życiu radości i flow, na bycie w zgodzie, w równowadze, w osadzeniu.

Wierzę, że im więcej inwestujemy w nasz MINDSET i POTENCJAŁ, tym sprawniej osiągamy nasze osobiste i zawodowe cele.

KONTAKT:

Self-leadership and Talent Coach

mail: hello@beflow.me

tel: +48 503 175 358

www: beflow.me
IG: @beflow.me
LI: https://www.linkedin.com/in/magdalena-plewniak/


Agnieszka
 Rosińska


Coach Transformacji Zawodowej, Career & Life Coach, Trener rozwoju osobistego

Czytaj więcej

Odkąd pamiętam fascynowało mnie wspieranie innych w rozwoju osobistym, które realizowałam na różne sposoby. Od ponad 20 lat rozwijam umiejętności językowe moich klientów i studentów. Równocześnie zajmuję się rozwojem osobistym i z przyjemnością odkrywam wewnętrzny potencjał w innych, nie tylko ten językowy.

Doświadczenie zdobyte w pracy z osobami dorosłymi, pozwoliło mi rozwinąć się bardziej w obszarze life coachingu. Natomiast kontakt z wspaniałymi kobietami, które pojawiły się na mojej drodze, uświadomił mi i zmotywował do zgłębienia tematu pracy z pasją oraz transformacji zawodowej. Obecnie pomagam ludziom zmienić ich ścieżkę kariery na zgodną z ich talentami i wartościami, oraz pełną pasji.

Praca jako coach daje mi teraz jeszcze większą radość i spełnienie. Koncentruję się na motywowaniu i wspieraniu osób w poszukiwaniu swojego miejsca i zmianie ścieżki zawodowej.

Moja misja to:

“Odkrywam w ludziach ich wewnętrzną moc i inspiruję do odważnego życia.”

KONTAKT:

Email: kontakt@agnieszkarosinska.pl www.agnieszkarosinska.pl

Instagram: @agarosinska_coach


Bernadetta Sacharczuk


Coach, mentorka i doradca kobiecych biznesów.

Czytaj więcej

Coach, mentorka i doradca kobiecych biznesów. Przedsiębiorczyni i współwłaścicielka firm z branży finansowej i szkoleniowej.

 Certyfikowany Coach ACSTH, Dyplomowany Coach Doradztwa i Coachingu biznesowego oraz Certyfikowany Coach metody Sandplay Coaching™.

Wspieram kobiety w ich transformacjach zawodowych i biznesowych, w szczególności wzmacniając poczucie własnej wartości i odkrywając ukryte moce i talenty.

KONTAKT:

Telefon 605 849 713
Mail: bernadettasacharczuk@gmail.com

www.facebook.com/PracowniaKobiecegoRozwoju

i Instagrama:
@bernadettasacharczuk


Anna Skonka-Wojtysiak


Life coach CSR,
 biznes coach i trener Design Thinking

Czytaj więcej

Life coach certyfikowanej metody Career Steps Revolution, biznes coach i trener Design Thinking, z ponad 20-letnim doświadczeniem managerskim w branży kreatywnej.


Jestem pasjonatką nieszablonowego podejścia do życia. Ponad 20 lat współpracuję z osobami z branży kreatywnej. Wiem, jak trudno utrzymać pomysłowość, błyskotliwość i odkrywczość na najwyższym poziomie, 365 dni w roku. Szczególnie, gdy pomysł ma przerodzić się w efekt, a efekt przynieść realny wynik.


Pomagam osobom wysoko wrażliwym odnaleźć się w wymagającym świecie biznesu. Wiem, jak często – jako menadżerowie, liderzy, czy członkowie zespołów, starają się ukryć swą wrażliwą stronę, żeby nikt nie pomyślał, że są zbyt słabi. A empatia i wrażliwość, bez których nie ma innowacji i kreatywności, to atuty, a nie wady!


Propaguję ideę biznesu Human to Human. Czuję się zmotywowana, by wspierać właścicieli własnych biznesów, menadżerów, czy liderów zarządzających poprzez empatię oraz ich zespoły w wykorzystywaniu i rozwijaniu talentów, by wrażliwość rozkwitała i przekładała się na innowacje w biznesie. Wspieram ich w ścieżce zawodowej, by mieli samoświadomość własnych stanów emocjonalnych, akceptowali je, a z dnia na dzień rósł ich wkład w biznesowy sukces.KONTAKT:


bloom-artcoaching.pl

telefon:
605 742 493

LinkedIn:
Anna Skonka-Wojtysiak anna.skonka1206@gmail.com


Marta Suchanek-Blicharska


Coach transformacji zawodowej, Life coach

Czytaj więcej

Jestem certyfikowanym coachem transformacji zawodowej i pracuję w oparciu o metodologię CSR (Career Steps Revolution). Łącząc moje ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach oraz pasję do nieustannego rozwoju osobistego, pomogę Ci znaleźć prawdziwą drogę życia, która da Ci radość i poczucie spełnienia. Studiuję również psychologię, aby jeszcze lepiej zrozumieć ludzką naturę i efektywniej pomóc Ci odkryć Twój potencjał. 

Jeśli jesteś gotowa/gotowy zbudować ścieżkę zawodową spójną z Twoimi wartościami i talentami, w pełnej zaufania i empatii relacji, zapraszam do kontaktu.


KONTAKT:

msuchanekblicharska.coach@

gmail.com.


Magdalena
 Wardziak


Coach kariery z 20-letnia praktykę zawodową z zakresu HR.

Czytaj więcej

Coach kariery, specjalizujący się w metodzie CSR System. Magdalena posiada ponad 20-letnia praktykę zawodową z zakresu HR, zarządzania talentami, szkoleń, prowadzenia projektów. 

Zarządzała dużymi zespołami w międzynarodowych korporacjach. Magdalena wspiera ludzi poszukujących swojego miejsca zawodowego pełnego sensu i pasji do pracy.


KONTAKT:

magdalena.wardziak@gmail.com


Katarzyna Zielant


Coach Kariery i Biznesu z ponad 10-cio letnim doświadczeniem Managerskim

Czytaj więcej

W coachingu CSR wspieram osoby ambitne, aktywne zawodowo, które czują, że potrzebują zmiany, pragną się zatrzymać, przyjrzeć się sobie i świadomie zaplanować kolejne lata swojej kariery zawodowej, z poczuciem sensu i na własnych zasadach.

Moją pasją jest praca z osobami, które pragną się rozwijać poprzez zintegrowanie
swojego potencjału z celem, który ma zmienić ich życie na lepsze. Współpraca ze mną pozwoli Tobie odkryć Twoje talenty, co jest dla Ciebie ważne w życiu i jaka praca przyniesie Tobie największe poczucie satysfakcji oraz niezależność finansową. Stworzysz konkretny i realistyczny plan działania, który pozwoli Tobie na wdrożenie Twojego pomysłu w życie w ustalonym czasie.

We współpracy ze mną możesz liczyć na indywidualne podejście, zrozumienie oraz odkrywczość. Zapraszam Ciebie na niezobowiązującą konsultację.


KONTAKT:

katarzynazielant.com

https://www.facebook.com/Coach.Kariery.i.Biznesu.Katarzyna.Zielant

email: k.zielant@gmail.com

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media: