Pressroom

Zobacz wywiad z Elą w TVNPrzeczytaj wywiad z Elą na ONET.PL

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, to człowiek musi być stałym elementem. Stałość w człowieku opiera się na jego kręgosłupie moralnym i na wartościach, za którymi zawsze stanie, bez względu na to co się wydarzy. O wyzwaniach bycia liderem w obecnych czasach opowiada Elżbieta Krokosz, Dyrektor Zarządzająca Talent Development Institute, Master Coach, trener, ekspert w obszarze przywództwa oraz rozwoju potencjału ludzi...


Zobacz wystąpienie Eli na TEDx


Więcej o Inicjatorce Talent Development InstituteEla Krokosz występowała w podcaście „Forbes Women”, w którym z Aleksandrą Karasińską rozmawiały o karierze i rodzicielstwie i łączeniu tych dwóch ważnych sfer życia, ponieważ „Bycie mamą z karierą to jest wyzwanie. Generuje zmęczenie fizyczne i niesamowitą walkę emocjonalną.Ela Krokosz uzyskała nagrodę magazynu “Businesswoman & Life” pt. "Lider w zarządzaniu talentami oraz w rozwijaniu kompetencji przywódczych" w konkursie Polish Businesswomen AwardsEla Krokosz jest bohaterką książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, z której dochód został przeznaczony na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.


Publikacje w mediach

ABY PRZECZYTAĆ KLIKNIJ TYTUŁ ARTYKUŁUKażdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media: