O nas

TALENT DEVELOPMENT INSTITUTE ZOSTAŁ ZAŁOŻONY PRZEZ ELĘ KROKOSZ, ABY POMÓC LUDZIOM ODKRYWAĆ WŁASNE TALENTY, WŁASNY POTENCJAŁ I POTEM DZIĘKI PRACY NAD ROZWOJEM OSOBISTYM W PEŁNI WYKORZYSTAĆ WŁASNE MOŻLIWOŚCI W OSIĄGANIU CELÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM.

PO TO, ABY PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE PRAWDZIWIE I ODWAŻNIE.

Chcesz żyć prawdziwie i odważnie?

Talent Development Institute został założony przez Elę Krokosz, aby pomóc ludziom odkrywać własne talenty, własny potencjał i potem, dzięki pracy nad rozwojem osobistym w pełni wykorzystać własne możliwości w osiąganiu celów w życiu osobistym i zawodowym. Po to, aby przeżyć swoje życie prawdziwie i odważnie.

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ 
O ELI KROKOSZ:

Nasz cel

ŻYCIE Z PASJĄ I ODWAGĄ


Poznaj naszych coachów i trenerów

KTÓRZY ROZWIJAJĄ TWÓJ POTENCJAŁ


Mamy najlepszych coachów i trenerów, którzy nie tylko są certyfikowani w ICF, MCL, OPQ, MBTI, Gallup Certified Strenghts Coaches i wielu innych instytucjach i narzędziach.

Nie tylko mają ogromne doświadczenie biznesowe, menedżerskie i życiowe, ale są to też osoby z ogromną pasją do tego, co robią. 

Są także dowodami na to, że życie jest zbyt krótkie, aby nie żyć prawdziwie i odważnie i wkładają całe serce i doświadczenie, aby także pomagać Ci sięgać po więcej w swoim życiu.

Wiemy, jak utrzymać przestrzeń bez oceniania i bezwarunkowej akceptacji. Dbamy o najwyższy poziom profesjonalizmu i skupiamy się na Twojej przyszłości i tym, czego pragniesz, aby posunąć się naprzód. 

Pracując z różnymi coachami, będziesz mieć niesamowite doświadczenie tego, jak zmieni się Twoje życie w kierunku, w którym tego oczekujesz.


Zobacz wywiad z Elą w TVNPrzeczytaj wywiad z Elą na ONET.PL

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, to człowiek musi być stałym elementem. Stałość w człowieku opiera się na jego kręgosłupie moralnym i na wartościach, za którymi zawsze stanie, bez względu na to co się wydarzy. O wyzwaniach bycia liderem w obecnych czasach opowiada Elżbieta Krokosz, Dyrektor Zarządzająca Talent Development Institute, Master Coach, trener, ekspert w obszarze przywództwa oraz rozwoju potencjału ludzi...


Zobacz wystąpienie Eli na TEDx


Więcej o Inicjatorce Talent Development InstituteEla Krokosz występowała w podcaście „Forbes Women”, w którym z Aleksandrą Karasińską rozmawiały o karierze i rodzicielstwie i łączeniu tych dwóch ważnych sfer życia, ponieważ „Bycie mamą z karierą to jest wyzwanie. Generuje zmęczenie fizyczne i niesamowitą walkę emocjonalną.


Ela Krokosz uzyskała nagrodę magazynu “Businesswoman & Life” pt. "Lider w zarządzaniu talentami oraz w rozwijaniu kompetencji przywódczych" w konkursie Polish Businesswomen AwardsEla Krokosz jest bohaterką książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, z której dochód został przeznaczony na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.


Publikacje w mediach

ABY PRZECZYTAĆ KLIKNIJ TYTUŁ ARTYKUŁUKażdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Pomóż nam nauczyć Cię w pełni wykorzystać Twoje możliwości!

Kontakt:

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl

Odwiedź nasze Social Media:

Bądź pierwszą osobą, która się dowie:

Wpisz swoje imię i adres e-mail, aby dołączyć do naszego newslettera. Otrzymuj wszystkie niesamowite aktualizacje dotyczące najnowszych podcastów i wydarzeń z Talent Development Institute i odbierz e-book w prezencie!