Self Coaching Program!

Profesjonalnie rozwijaj innych i

BĄDŹ SILNYM I INSPIRUJĄCYM hr

Elżbieta Krokosz – Master Coach & Talent Consultant

Czym jest Self Coaching Program?

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który będzie prowadzić Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co dla Ciebie jest najważniejsze!

Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą Twoją pewność siebie w roli Coacha, co przełoży się także na Twoją skuteczność w rozwoju Twoich klientów.

Dla kogo i po co?

Jeśli chcesz:

{

Rozwijać Twoje umiejętności coachingowe poprzez podpatrywanie jak prawdziwe sesje prowadzi Master Coach

{

Zwiększyć swoją pewność siebie w roli bycia Coachem, aby rozwijać innych z większą skutecznością

{

Uczyć się jak identyfikuje się ograniczające przekonania, zmienia je, zarządza skutecznie emocjami i buduje determinację do podejmowania działań, dzięki którym Twój klient osiąga rezultaty, na których mu zależy

{

Interesuje Cię coaching, rozwój, ale nie wiesz jeszcze, czy chcesz zainwestować 10 000 zł na rozwój profesjonalny w szkole coachingu.

W ramach Self Coaching Program za jedyne 279 zł miesięcznie możesz zobaczyć jak prowadzone są profesjonalne sesje coachingowe i w nich uczestniczyć, oraz jakie narzędzia coachingowe można stosować w pracy z ludźmi.

Kto regularnie korzysta z Programu?

Zobacz opinie uczestników

W ciągu 6 miesięcy do Self Coaching Program dołączyło już ponad 300 osób. Rozwijają swoje umiejętności coachingowe i stają się profesjonalistami, w tym co jest ich pasją!

Co zyskasz biorąc udział w Programie?

Z

Stale się rozwijasz uzyskując też profesjonalne stałe wsparcie od eksperta/coach’a – nie jesteś sam ze swoimi pytaniami, wątpliwościami, spadkami motywacji.

Z

Szybko stajesz się profesjonalistą i zyskujesz pewność siebie w pracy z ludźmi – obserwujesz prawdziwe sesje coachingowe, pracujesz z workbook’iem i korzystasz z doświadczenia Master Coach’a o ponad 20-letnim doświadczeniu.

Z

Rozwijasz konkretne kompetencje – program jest podzielony na moduły tematyczne. Wybierasz to co jest dla Ciebie najważniejsze.

Z

Zwiększasz swoją efektywność osobistą – odważnie i z radością realizujesz swoje cele, dzięki temu stajesz się Coachem, który swoją postawą i działaniem inspiruje swoich klientów

Z

Zyskujesz ciągłą wewnętrzną motywację do podejmowania działań koniecznych do tego, aby osiągać to na czym naprawdę Ci zależy. Trudno motywować innych do odważnych działań, jeśli sam tego nie robisz!

Z

Korzystasz z Programu wtedy kiedy potrzebujesz – w każdym miesiącu mamy serię szkoleń i sesji coachingowych, ale to Ty decydujesz czy chcesz wziąć udział w sesji live czy wolisz zobaczyć potem nagranie. To wsparcie dla Ciebie, a nie obowiązek, który musisz zrealizować.

Z

Testujesz program prawie za darmo – miesięczna opłata 279 zł za Self Coaching Program zwraca Ci się już w pierwszym miesiącu, gdyż otrzymujesz bonusy, które zostają z Tobą nawet jeśli zrezygnujesz.

Z

W dowolnym momencie możesz zrezygnować – w każdym momencie możesz się wypisać z Programu, jeśli nie widzisz efektów Twojego rozwoju.

Zobacz jak to działa

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia online

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju i coachingu, które prowadzone jest dla Ciebie na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BUSINESS MASTERCLASS

Biznesowe szkolenia dotyczące tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

SESJE COACHINGU BIZNESOWEGO

Sesje coachingowe na żywo dedykowane typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

„Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Kim jestem?

International Master Coach & Trainer, Talent Consultant

Jestem Słońcem, które rozpala ludzi do życia na 100% – to moja osobista misja, którą realizuję każdego dnia.

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.

Pracuję z organizacjami z całego świata, w których m.in. pomagam identyfikować ludzi o największym potencjale i ich rozwijać. Prowadzę zajęcia na Executive MBA z zakresu zarządzania talentami.

Inspiruję tysiące ludzi na świecie występując na TEDx, oraz wydając co tydzień dwie serie podcastów: „TDI School of Coaching” oraz ” O rozwoju ludzi profesjonalnie”.

Moduły tematyczne

Co znajdziesz w Self Coaching Program?

BONUSY NA START

ZAPYTAJ COACH’A

ZAPISY NA SESJE COACHINGOWE

BAZA SZKOLEŃ

4 poziomy energii

Jak zmieniać przekonania?

Jak stawiać sobie cele?

Jak budować pewność siebie?

Jak osiągać rzeczy niemożliwe?

Jak wierzyć mocniej w rzeczy niemożliwe?

Jak utrzymać konsekwencję w realizacji rzeczy niemożliwych?

TUTAJ CO MIESIĄC POJAWIA SIĘ NOWY MODUŁ TEMATYCZNY

Opinie uczestników Programu

Sylwia Michalska - HR Business Partner

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program. Widać duże Twoje w tym doświadczenie. Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi.”

Beata Czarny - HR/Coach

“Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów”

Małgorzata Miszczak - Dziennikarka

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz…”

Katarzyna Erich - Coach

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Monika Romaniak - HR

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej…”

Beata Szukowska - HR Partner

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli”

Anna Hrynczak - Coach

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych.”

Renata Maląg - Coach

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

„Każdy kto chce profesjonalnie rozwijać innych, musi stale rozwijać siebie”

Każdy Coach i HR ma wybór

Albo kryje się za swoim powołaniem i od czasu do czasu polega na przypływie motywacji, albo…

Bierze sprawę w swoje ręce, dołącza do programu i i przechodzi na zupełnie inny poziom. W efekcie realizuje swoje powołanie i staje się dla innych przykładem – jako człowiek, który zarabia dzięki pasji, powołaniu i jest profesjonalistą w rozwoju innych.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa system członkostwa w Self Coaching Program?

Rejestrując się w Programie otrzymujesz dostęp do serwisu, w którym korzystasz ze wszystkich materiałów online 24/7. W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu klienta. Z wyprzedzeniem będziemy Ci wysyłać miesięczny harmonogram. O opłacie za uczestnictwo w SCP nie musisz pamiętać, gdyż zgodnie z comiesięczną subskrypcją raz w miesiącu będzie ona automatycznie pobierana.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w szkoleniach i sesjach?

Zawsze na początku miesiąca będziesz otrzymywać od nas harmonogram programu. Możesz uczestniczyć w szkoleniach i sesjach online na żywo lub potem w dowolnej chwili obejrzeć nagranie w Twoim panelu klienta.

W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po dokonaniu rejestracji w Self Coaching Program otrzymasz login i hasło do swojego panelu , gdzie będą dostępne wszystkie materiały i nagrania z sesji oraz szkoleń. Możesz z nich korzystać wtedy kiedy Ci wygodnie.

Jak długo trwa Self Coaching Program?

W związku z tym, że jest to program comiesięcznego wsparcia Twój udział w nim nie ma określonego horyzontu czasowego. To Ty decydujesz jak długo z niego korzystasz.

Ile kosztuje udział w Self Coaching Program i dostęp do platformy?

Uczestnictwo w programie to 279zł brutto miesięcznie. 

Jak jest pobierana płatność za Program?

Rejestrując się w Programie podajesz numer swojej karty kredytowej/debetowej (akceptowana jest każda karta typu VISA, MasterCard, itp.). Operator płatności PayU będzie pobierać środki z Twojej karty co 30 dni. W momencie rezygnacji automatycznie wstrzymane jest pobieranie płatności.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, przy zakupie możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę VAT.

Czy moja firma może zapłacić za mój udział?

Jak najbardziej, wiele firm decyduje się na to, aby opłacić udział w Programie swoim pracownikom. Pobierz tutaj wzór listu jaki możesz przedstawić swojej firmie, aby przekonać ich do sfinansowania Twojego udziału w Self Coaching Program.

Czy mogę w dowolnym momencie zrezygnować z Programu?

Masz 14 dni na przetestowanie, otrzymujesz dostęp do platformy programu z całą jej zawartością. Jeżeli w ciągu 14 dni uznasz, że ten program nie da Ci efektów, dla których się zapisujesz możesz zrezygnować, a pełną wpłaconą kwotę Ci zwracamy. Po upływie okresu próbnego (14 dni) nadal w dowolnym momencie możesz zrezygnować z uczestnictwa.

Jak działają sesje coachingowe? Na jakich zasadach mogę w nich uczestniczyć?

Sesje coachingowe, podobnie jak szkolenia, odbywają się na żywo przy pomocy platformy online. Potem w dowolnej chwili można obejrzeć ich nagranie w panelu. Każdy z uczestników programu może się zgłosić, aby pracować indywidualnie z coachem podczas sesji lub obserwować prowadzoną sesję. Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo podobne, zatem oglądając czyjąś sesje będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie. Każda sesja jest prowadzona z zachowaniem poufności. Inni uczestnicy Programu obserwujący coaching znają jedynie imię osoby coachowanej. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Czy biorąc udział w sesji muszę zdradzać swoją tożsamość i ujawniać wizerunek?

Nie. Inni uczestnicy Programu obserwujący Twój coaching będą znać jedynie Twoje imię. Decyzja o tym, czy będziesz widoczny podczas sesji należy do Ciebie. Masz możliwość skorzystać z avatara. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Co mi da oglądanie czyjejś sesji coachingowej?

Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia obserwować jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo
podobne, zatem oglądając czyjąś sesję będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie.

Jak mogę zapisać się na taką sesję?

Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, a my umówimy się z Tobą na określony termin (zgodnie z harmonogramem danego miesiąca). Bardzo ważne jest to, abyś faktycznie była/był dostępny w umówionym terminie i taka sesja mogła dojść do skutku.

Rodzaje płatności

wybierz sposób wygodny dla ciebie

6 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
1 miesiąc GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 1 MIESIĄC UCZESTNICTWA GRATIS

12 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
2 miesiące GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 2 MIESIĄCE UCZESTNICTWA GRATIS