REKRUTACJA

(wyślij aplikację do 20.09)

Pasjonatka – Social Media & Marketing

Jeśli pasjonują Cię media społecznościowe i marketing, a dodatkowo potrafisz wykorzystać świat online do szerzenia naszej misji – „Pomagania ludziom żyć prawdziwie i odważnie! ” – to właśnie szukamy Ciebie!

Jako „Talent Development Institute” i „TDI School of Coaching” szukamy do naszego zespołu osoby, która zajmie się skutecznym marketingiem dla tych obu marek.

Robimy rzeczy niesamowite w zakresie rozwoju ludzi i szukamy osoby przebojowej, odważnej i doświadczonej w marketingu online, aby wspólnie budować jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w zakresie rozwoju ludzi.

Co będziesz robić?

Organizować cykliczne webinary promujące nasze działania rozwojowe

Raportować swoje działania, oceny ich efektywności oraz rekomendowaniem najlepszych rozwiązań na przyszłość

Prowadzić nasz fanpage na Facebooku, Instagramie, Linkedin - angażować społeczność według harmonogramu treści

Współpracować z naszą agencją marketingową w zakresie kampanii reklamowych w mediach - będziesz czuwać nad efektywnością działań naszych speców od kampanii

l

Budować strategie i plany marketingowe - współtworzyć z nami pomysły na efektywne zaistnienie naszych obu marek

Wyznaczać wskaźniki efektywności naszych działań marketingowych, mierzyć ich efektywność i rekomendować najlepsze rozwiązania na przyszłość

Budować wspólnie z naszą agencją marketingową skuteczne lejki marketingowe i sprzedażowe, mierzyć ich skuteczność i dokonywać ciągłych zmian

Prowadzić strategiczną komunikację z naszymi czytelnikami - redagując i prowadząc nasz newsletter

Nawiązywać strategiczną współpracę z partnerami, influencerami i gośćmi naszych podcastów, z którymi będziemy promować nasze obie marki

APLIKUJ, JEŚLI:

 1. Mieszkasz we Wrocławiu – tutaj jest serce naszych marek i chcemy jako zespół trzymać się blisko, aby wspólnie działać.
 2. Masz doświadczenie w marketingu online – masz za sobą już kilka lat w budowaniu strategii marketingowych w świecie online, prowadziłaś/eś fanpage z dużych sukcesem.
 3. Znasz się na lejkach w marketingu online – tworzyłaś/eś niejeden lejek, wiesz jak mierzyć jego efektywność, jak wypracowywać skuteczne działania.
 4. Świetnie nawiązujesz relacje – w Twojej roli dużo będzie bazować też na budowaniu relacji z partnerami więc musisz naprawdę lubić nawiązywanie kontaktów, może nawet masz na swoim koncie budowanie takich strategicznych aliansów.
 5. Znasz się na newsletterach – prowadziłaś/eś newslettery, sprawdzałaś/eś ich efektywność i dokonywałaś/eś odpowiednich zmian w kontakcie z klientami, aby otwieralność i przekaz był skuteczniejszy.
 1. Bardzo biegle i interesująco piszesz – potrafisz tworzyć angażujące posty, ciekawe artykuły o rozwoju osobistym w oparciu o nasze podcasty.
 2. Lubisz sukces i masz w sobie determinację – pracujemy metodologią celów niemożliwych, zawsze stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Takie podejście musi być także dla Ciebie motywujące, aby osiągać rzeczy niemożliwe razem z nami.
 3. Jesteś samodzielna i doskonale zorganizowana – my nie prowadzimy za rękę, dajemy bardzo dużo swobody licząc na to, że kiedy masz obrany kierunek i cele to wiesz jak samodzielne zorganizować sobie czas, aby osiągać efekty.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Praca w formie umowy o pracę lub B2B – Ty wybierasz jaka forma jest dla Ciebie korzystniejsza

Elastyczny styl pracy – po okresie próbnym możesz 3 dni pracować w biurze i 2 dni z domu

Bezpłatny dostęp do wszystkich produktów obu marek – możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich naszych szkoleń

Odkryjemy Twoje Talenty – przeprowadzimy dla Ciebie test Talentów Gallupa, abyś wiedział/a dokładnie w jaki sposób najlepiej je wykorzystywać i czerpać radość z tego, co robisz

Praca z pasją – zdecydowanie zrobimy wszystko, aby Twoja praca stała się także Twoją pasją, jeśli tylko marketing to Twój “konik” a dodatkowo temat rozwoju osobistego to także obszar Twoich zainteresowań

Ciągły rozwój – będąc w branży rozwoju osobistego Twój rozwój jest nieunikniony! Dodatkowo realizując stale nasze cele niemożliwe będziesz niesamowicie się rozwijać, obmyślając  nowe pomysły marketingowe. Będziesz współpracować z agencją marketingową i agencją PR, która realizuje dla nas działania, co zdecydowanie pomoże Ci się również rozwinąć

Samodzielność i niezależność – u nas nikt nie będzie Cię prowadził za rękę, będziesz samodzielnie realizować swoje odważne pomysły!

Praca, która ma głębszy sens – z nami poczujesz, że to co robimy ma naprawdę głębszy sens. Pomagamy ludziom realizować ich marzenia, pomagamy ludziom żyć prawdziwie i odważnie!

Jak aplikować?

Prześlij do nas:

 • Swoje CV, w którym przekonasz nas, że Twoje doświadczenie jest spójne z tym jakiego poszukujemy.
 • Odpowiedzi na następujące pytania:
 1. Co jest Twoim największym sukcesem w obszarze marketingu online?
 2. Dlaczego uważasz, że jesteś doskonałym kandydatem/ kandydatką na to stanowisko?
 3. Dlaczego chcesz z nami pracować?

REKRUTACJA

trwa do 20 września 2021r.

Pamiętaj o dodaniu do swojego CV następujących informacji:

 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T&D Institute Elżbieta Krokosz, ul. Partynicka 36/11, 53-031 Wrocław, NIP: 8821730962, REGON: 021516010 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko
 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

jeśli masz dodatkowe pytania Skontaktuj się z nami telefonicznie. SWOJE CV I WSZELKIE DODATKOWE  MATERIAŁY PRZEŚLIJ NA poniższy ADRES E-MAIL. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Telefon

+48 794 683 755

E-mail

kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl