Masz wrażenie, że stoisz bezczynnie pośród tłumu ludzi, którzy są w ciągłym ruchu? Spokojnie – nie tylko Ty tak masz. Być może Twoja preferencja to sensing (poznanie) i długo zajmuje Ci podjęcie decyzji, w którym kierunku iść i … przez to nie idziesz nigdzie. 

A może jest wręcz przeciwnie? Ciągle coś robisz, podążasz w kilku kierunkach jednocześnie nie zastanawiając się czy aby na pewno ta ścieżka prowadzi Cię tam, gdzie chcesz?

Jeśli znasz już dobrze swój typ osobowości, przyszła kolej na okiełznanie wewnętrznych sabotażystów, którzy czają się w każdym z tych typów – bez wyjątku! W tym podcaście poprowadzę Cię krok po kroku po blaskach i cieniach Twojej osobowości i podpowiem, jak słabości przekuwać w sukces. 

W tym odcinku:

  1. Poznasz słabe i mocne strony Twojego typu osobowości. 
  2. Pokażę Ci, gdzie czają się Twoi wewnętrzni sabotażyści.
  3. Nauczysz się kilku prostych, sprawdzonych metod, jak ich okiełznać.
  4. Zdobędziesz umiejętności, które procentują zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Linki: Podcast #4 – Czy masz wpływ na własną spontaniczność? Typy osobowości MBTI – cz. 2.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.