Ranking 5 najciekawszych wywiadów

Czas na podcast numer 60. Niesamowicie cieszę się, że dotarliśmy wspólnie do tego miejsca. Dziękuję, że słuchasz moich podcastów i że wspólnie budujemy tutaj inspirującą społeczność. To dzięki Tobie wciąż mam masę nowych pomysłów na kolejne nagrania. 

Dziś znów, jak co dziesiąty odcinek, zaprezentuję Ci mój subiektywny top 5 najlepszych podcastów. Wyjątkowo będą to wywiady – przez ostatni czas przeprowadziłam ich wiele, i dzisiaj poznasz najciekawsze z  nich.

W podcastach, które szczególnie Ci polecam poznasz: 

1. Anię – osobę, która wspaniale poradziła sobie z największą trudnością podczas kursu “Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan”. Utknęła w punkcie, w którym sporo już wiedziała na temat tego, co chce robić i w jakim kierunku dalej iść.  Jednak miała wrażenie, że bardzo wiele musi się jeszcze dowiedzieć, aby podjąć decyzję. Zobacz, jak fantastycznie z tego wybrnęła i zmieniła całe życie – zarówno swoje jak i swojej rodziny! Posłuchaj podcastu #54.

2. Agnieszkę – kobietę po 40, która przeżyła wypalenie zawodowe. Stanowisko menedżerskie, zarządzanie grupą osób – wszystko wyglądało na wspaniałą zawodową ścieżkę. Ignorowała wiele sygnałów, aż w końcu musiała coś zmienić w swoim życiu. Sprawdź, jak sobie z tym poradziła w podcaście #31.

3. Asię  – z perspektywy kariery, zaszła bardzo wysoko, była prezesem w dużej firmie. W pewnym momencie, zatrzymała się na szczycie i zauważyła, że chce zawrócić. Nie chciała nosić już dłużej masek, które stały się nieodłącznym elementem jej zawodowego życia.  Zmieniła kierunek, zawróciła i … o tym opowiadam w podcaście #25.

4. Olgę – założycielka fundacji Sukces Pisany Szminką. Przeprowadziła mnóstwo wywiadów z kobietami sukcesu, zna się na kobiecym biznesie jak mało kto. Z Olgą rozmawiałam o tym, co nas, kobiety, powstrzymuje przed realizacją naszych celów. Jeśli marzysz o założeniu własnego biznesu, koniecznie posłuchaj podcastu #23.

5. Siebie – Na koniec chciałabym gorąco zachęcić Cię do przeprowadzenia wywiadu z niezwykle inspirującą osobą – z Tobą samym. Przygotowałam dla Ciebie 9 pytań, które pozwolą Ci lepiej poznać samego siebie i zobaczyć swoje życie z innej perspektywy. To niezwykle ciekawe doświadczenie. Jestem przekonana, że będzie to kopalnią wiedzy o własnych potrzebach, celach i o tym, w jaki sposób dążysz do swoich celów. To wszystko znajdziesz w podcaście #43.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

TOP5 podcastów z serii „TDI School of coaching”

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.