Ranking 5 najlepszych podcastów

Tradycyjnie co dziesiąty odcinek, dzisiaj przed nami subiektywny ranking podcastów, które najbardziej zapadły mi w sercu ze wszystkich opublikowanych do tej pory. Ale mam dla Ciebie niespodziankę – przygotowałam coś jeszcze, co pomoże Ci wdrożyć to, o czym słuchasz w praktyce.

Do mojej niespodzianki zainspirowała mnie zasada 70-20-10. Cokolwiek chcesz w sobie rozwinąć, np. naukę lepszej komunikacji, to tylko 10% nauki będzie pochodzić z podcastu, którego wysłuchasz lub szkolenia z Twoim udziałem. 

Kolejne 20% będzie pochodziło z pomocy, jaką otrzymasz od innych. Ktoś inny Cię poobserwuje i da Ci jakąś wskazówkę lub informację zwrotną odnośnie tego, jak Ci idzie. 

Natomiast aż 70% czasu będzie pochodzić z praktycznego stosowania tego, czego uczysz się z życia.

Dzisiejszy dodatkowy materiał pomoże Ci w tym, żeby się zatrzymać i zadać sobie pytania, które pokażą Ci jak możesz jeszcze lepiej rozwinąć swój potencjał i szybciej osiągnąć to, o czym marzysz. Bo najlepsze lekcje płyną z tego, co się nam przytrafia, a nie z planowania tego co chcemy osiągnąć! 

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

TOP5 podcastów z serii „TDI School of Coaching”

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.