Możemy wiedzieć, co chcemy robić w życiu, mieć zbudowany plan i mimo to nie realizować naszych celów. Jest wiele rzeczy, które nas powstrzymują przed działaniem. W dzisiejszym odcinku podcastu możesz posłuchać mojej rozmowy z Sharne van der Burgh o Polakach i o tym dlaczego nie zawsze udaje nam się osiągnąć sukces.

Sharne zaczynała swoją karierę na stanowisku sekretarki w Fordzie. Szybko awansowała, przebijając się na szczyt w męskim środowisku. Nie zawsze było łatwo – zwłaszcza gdy dostawała niemoralne propozycje w zamian za podpisanie kontraktu. Nikt by jej tego nie proponował, gdyby była mężczyzną.

Z czasem Sharne podjęła decyzję o tym, że chce pomagać ludziom. Została life coachem – dziś pracuje z osobami o bardzo wysokim potencjale w strukturach organizacji, a także z kadrą menadżerską. Pracowała w wielu krajach, ale ostatecznie zdecydowała się zamieszkać w Polsce. Mówi, że kocha tu mieszkać. Wcale jej się nie dziwię. Jesteśmy wspaniałym narodem, lecz nie zawsze to dostrzegamy.

Zależało mi na tym, by nagrać ten odcinek z Sharne, bo chciałam pokazać spojrzenie z innej perspektywy. Zwłaszcza, że źle o Polakach najczęściej mówią… sami Polacy. Przez ludzi „z zewnątrz” jesteśmy postrzegani w bardzo pozytywnym świetle. Niestety – nie doceniamy siebie i swoich umiejętności. Właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu. Zapraszam do posłuchania!

W odcinku #22 – „Co nas powstrzymuje przed działaniem? Sharne van der Burgh o Polakach”:

1. Dowiesz się co jest naszą główną narodową cechą.
2. Usłyszysz dlaczego mówienie o sobie dobrze nie powinno być źle postrzegane.
3. Poznasz opinię Sharne na temat tego, co mogłoby uczynić z nas silniejszy naród.
4. Dowiesz się dlaczego nie zadajemy pytań i jak jest to postrzegane przez obcokrajowców.
5. Usłyszysz rady Sharne na temat tego jak możesz osiągnąć sukces.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Chcesz zostać swoim coach’em?

Zapisz się na „Self Coaching Program”