Twoja prywatna sesja coachingowa

Często pytacie mnie czy mam swojego coacha. Odpowiedź brzmi – tak, nawet dwóch. Jednym z nich jest profesjonalny coach, a drugim… jestem ja. Gdy tylko czuję, że tego potrzebuję, zadaję sobie serię pytań, które mają mi pomóc rozwiązać problem. To tzw. autocoaching, czyli sesja coachingowa przeprowadzona samodzielnie.

Jest też tzw. cichy coaching, czyli sytuacja, w której coach zadaje Ci pytania, a Ty nie odpowiadasz na głos, tylko zatrzymujesz przemyślenia dla siebie. I właśnie taką sesję cichego coachingu chciałam Ci dzisiaj zaproponować. Jeśli tylko czujesz, że potrzebujesz pomocy w jakiejś kwestii, chcesz coś zrobić, ale nie bardzo potrafisz ruszyć do przodu – gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tego odcinka podcastu.

Zanim włączysz sesję cichego coachingu:

  1. Pamiętaj, żeby słuchać w warunkach, które pomogą Ci przejść przez ten proces.
  2. Skoncentruj się na przyszłości, zamiast analizować przeszłość.
  3. Zapisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy w procesie coachingu.
  4. Nie rozpraszaj się!
  5. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś pytania – pomiń je.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach’em?

Zapisz się na „Self Coaching Program”