Jak mocno pali się w Tobie Twój wewnętrzny ogień? Wiesz, o czym mówię, prawda?

Bez niego nie jesteś w stanie podjąć żadnej akcji, lub robisz to źle. Kiedy płonie za mocno, zdarzają się nieprzewidziane, przedziwne sytuacje. Tak jak mi ostatnio… O tym wszystkim opowiem Ci w najnowszym podcaście.

W podcaście nr 64:

  • Opowiem, po co Ci wewnętrzny ogień i co się dzieje, kiedy go nie masz.
  • Podzielę się z Tobą moim ostatnimi dwoma sytuacjami z życia, które nie przytrafiłyby mi się, gdyby nie mój płonący ogień (jedną z nich jest dziwny telefon od Pana z telewizji ;-)).
  • Podam Ci jako propozycję 12 pytań stworzonych przez Instytut Gallupa, dzięki którym i Ty możesz rozpalić swój ogień.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.