Pracując coachingowo z różnymi osobami często spotykam się z dylematem – praca na własnej działalności czy praca na etacie? Najczęściej takie rozterki pojawiają się u osób, które chcą się realizować zawodowo, a ich pracodawca im tego nie umożliwia. Dlatego myślą – przejdę na swoje, nie będę miał szefa nad sobą, w końcu będę mógł realizować swoje pomysły. Tymczasem posiadanie własnej firmy wcale nie wygląda tak różowo.

Zarówno praca na własnej działalności, jak i praca na etacie, mają swoje plusy i minusy. Razem z Dominiką Nawrocką dokładnie je prześwietliłyśmy. Dominika uczy – przede wszystkim kobiety – jak zarabiać więcej, jak się tymi pieniędzmi opiekować oraz jak je pomnażać. Prowadzi swoją markę „Kobieta i pieniądze„, a także jest autorką dwóch książek: „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” oraz „Ekspertka„.

Ten odcinek podcastu to drugie nagranie z mojej Konferencji „Zarządzaj Własnym Talentem” (dostęp do pierwszego możesz uzyskać tutaj). Zdecydowałam się udostępnić Wam prawie wszystkie nagrania z tej Konferencji w ramach podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”. Szykujcie się na kilka naprawdę inspirujących tygodni!

W odcinku #21 – „Własna firma czy praca na etacie – co jest dla mnie?”:

1. Dowiesz się jakie są plusy i minusy posiadania własnej firmy.
2. Usłyszysz gdzie można zyskać większą wolność – pracując na etacie czy mając własną firmę.
3. Dowiesz się jakie umiejętności musisz posiadać, żeby w ogóle myśleć o własnej firmie.
4. Firma kontra etat – razem z Dominiką pomożemy Ci zdecydować, co będzie dla Ciebie lepsze.
5. Dowiesz się na co musisz się przygotować, zakładając firmę.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Chcesz zostać swoim coach’em?

Zapisz się na „Self Coaching Program”