Kiedy masz za dużo pomysłów na siebie, naprawdę trudno ruszyć z miejsca. Kiedy masz za dużo pomysłów, brak działania może doprowadzić Cię nawet do „dołka psychicznego”.

Niby możesz wszystko, a nie robisz nic.

W dzisiejszym podcaście mierzymy się, wraz z Dorotą, właśnie z takim wyzwaniem. Dorota ma 20 lat doświadczenia zawodowego, wiele potrafi i ma …. wiele pomysłów na siebie, na swój biznes. Jednak im więcej potrafi, im więcej ma doświadczenia, tym trudniej jej obrać jedną drogę. W 40 urodziny decyduje, że koniec z tym!

Koniec frustracji, wynikającej z próby realizacji wielu pomysłów. Czas na wybranie konkretnej drogi.

Zapraszam Cię serdecznie, do posłuchania mojego wywiadu z Dorotą, która właśnie w 40 urodziny powiedziała sobie: dość. Dziś na pytanie: Na ile jesteś zadowolona z tego co robisz w życiu, z Twojej drogi? odpowiada, że na 10! (w skali od 1 na 10 😉 )

Z podcastu #59 dowiesz się:

1, Co się dzieje z człowiekiem, kiedy ma za dużo pomysłów na siebie?
2. W jaki sposób wybierać ten jeden, najważniejszy pomysł?
3. Czy jest już „lekko i przyjemnie” kiedy masz swoją konkretną drogę?
4. Jakich „wewnętrznych sabotażystów” musisz pokonać, aby opanować zbyt wiele pomysłów na siebie i ustalić jedną drogę.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@elakrokosz.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.