W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie opowiem o samodyscyplinie i sile woli. Ile razy słyszałaś/słyszałeś, że ktoś ma silną wolę, a ktoś inny jej nie ma? To nieprawda! Siłę woli i samodyscyplinę można wyćwiczyć.

Dziś obalam mity dotyczące samodyscypliny i zdradzam sprawdzone metody na jej zwiększenie. Opowiadam też o tym, jak kształtować nowe nawyki tak, by nie odpaść na starcie. Dowiesz się też, dlaczego powiedzenie „fake it ’till you make it” jest całkiem trafne.

W odcinku #8 – „Samodyscyplina i siła woli”:

1. Dowiesz się, co to w ogóle jest samodyscyplina.
2. Poznasz cztery metody na jej zwiększanie.
3. Zdradzę Ci co ma silna wola do wody na Ziemi
4. …i co ma wspólnego samodyscyplina i mięśnie.
5. Dowiesz się też, dlaczego powinieneś spuścić swój cel z oczu
6. …i jak to, co myślisz o sobie, wpływa na Twoją samodyscyplinę.

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.