Ciekawa jestem czy masz już za sobą podsumowanie minionego roku?  I przede wszystkim… jakie masz do niego podejście – czy przejrzenie ubiegłorocznego kalendarza wywołuje u Ciebie ekscytację czy wręcz przeciwnie, powoduje frustrację z powodu niezrealizowanych celów?  Zanim jednak zaczniesz się na poważnie nad tym zastanawiać – mam do Ciebie prośbę – podziękuj sobie! Tak, podziękuj sobie za to co udało Ci się zrealizować, za to co dobrego przyniósł Ci 2019 rok.  Gdy docenisz to co już masz,  zdecydowanie łatwiej będzie Ci określić co jeszcze możesz poprawić.

W tym odcinku podcastu dowiesz się jak zrobić podsumowanie roku, które pomoże Ci w ambitny ale realny sposób zaplanować kolejne miesiące. Odpowiesz sobie na trzy ważne pytania:

  • Jakie były Twoje największe momenty flow, co było najważniejsze dla Ciebie w tym roku?
  • Jaki jeden aspekt Twojego życia ciągnął Cię w dół, co musisz zmienić?
  • Jakim wartościom chcesz pozostać wierny w nadchodzącym roku?

Zapraszam do odsłuchania!

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.