O zarządzaniu czasem napisano i powiedziano chyba już wszystko, a mimo to wciąż brakuje nam tego czasu.

  • Dlaczego tak się dzieje?
  • Dlaczego wciąż odkładamy na później to, co dla nas ważne?
  • Jak sobie z tym radzić?
  • Jak zapanować nad swoimi sprawami, aby mieć czas nie tylko na pracę, ale także na realizację swoich marzeń?

O tym posłuchasz w dzisiejszym odcinku podcastu! Zapraszam Cię do wysłuchania odcinka, w którym poznasz 3 najlepsze rady odnośnie zarządzania czasem.

Ponadto dowiesz się:

  1. Jak planować by zrealizować cele
  2. Dlaczego tak naprawdę odkładasz niektóre sprawy, twierdząc że nie masz na nie czasu
  3. Jak działa reguła Backharda
  4. Dlaczego im więcej planujesz, tym bardziej jesteś wolnym człowiekiem
  5. Jakie są zachowania, które najbardziej marnują nasz czas (i nie są to media społecznościowe!)
  6. Czym jest zasada Parkinsona i dlaczego warto ją wdrożyć w życie. 

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.