Na co w Twoim życiu jest już za późno? 
A może inaczej – kiedy jest za późno na prawdziwe zmiany w Twoim życiu? Na rewolucję w Twojej drodze zawodowej?

Jeśli zastanawiasz się czy dla Ciebie jest już za późno to koniecznie musisz posłuchać podcastu, w którym świętowałam wydanie mojej książki „TY TEŻ TO MASZ! Odkryj swoje talenty i zacznij robić to co lubisz i potrafisz najlepiej”.

W tym świętowaniu nawet nie chodzi o mnie, czy o moją książkę. Jak zawsze chodzi Ciebie.

O to, aby pokazać Ci, że jest proces na to, aby opracować swój plan na siebie i odmienić swoje życie.

O to, aby swoją historią pokazać Ci, że u mnie też nie raz było „pod wiatr”, ale nigdy się nie poddałam.

O to, aby pokazać Ci historię kogoś innego, kto po wielu latach dokonał rewolucji w swoim życiu.

Nigdy nie jest za późno na to, aby żyć prawdziwie, żyć odważnie. Żyć na 100%! 

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW