Model GROW – w jaki sposób możesz go wykorzystać?

Narzędzie, o którym Ci opowiem, pomoże Ci rozwiązać wiele problemów, które pojawią się na Twojej drodze. Nie oszukujmy się – tylko ten nie ma trudności w życiu, kto nie wychodzi poza swoją strefę komfortu i nie podejmuje nowych, trudnych wyzwań. 

A zakładam, że skoro słuchasz moich podcastów i chcesz dokonywać zmian w swoim życiu, to prawdopodobnie nie raz jeszcze upadniesz. Model GROW pomoże Ci się podnieść i iść do przodu. Przyda Ci się również, jeśli masz poczucie, że stoisz w swoim życiu w miejscu.

To proces, który składa się z czterech, prostych kroków:

G – jak “goal”, czyli generalny cel

R – jak “reality”, czyli rzeczywistość

O – jak “options”, czyli opcje

W – jak “will”, czyli wola

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, co to jest model GROW i jak go stosować.
2. Opowiem Ci o tym, jak coaching zmienia życie moich klientów.
3. Posłuchasz o czterech krokach, które pomogą Ci osiągać wymarzone cele.
4. Wykonasz motywujące ćwiczenie i wprowadzisz model GROW w życie.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.