W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiam z Olgą Kozierowską o tym co powstrzymuje nas – kobiety – przed osiąganiem tego, na czym nam zależy. Wspólnie prześwietliłyśmy podejście wielu kobiet do pracy zawodowej. Rozmawiałyśmy o tym, co nas motywuje do pracy, z jakimi trudnościami spotykamy się na drodze do sukcesu i jak nasze podejście do kariery zawodowej zmienia się po pojawieniu się dzieci.

Olga jeszcze przed trzydziestką osiągnęła bardzo duży sukces – w wieku 27 lat została dyrektorem na region pięciu krajów w komunikacji i marketingu. W wieku trzydziestu lat została dyrektorem na region 14 krajów! Zarabiała duże pieniądze, a jej kariera była bardzo rozwinięta. Niestety – szybko zorientowała się, że wspięła się nie na ten szczyt.

Obecnie Olga uważa, że jej przeznaczeniem było pokazywanie kobietom jak mogą osiągnąć sukces. Stopniowo zbudowała swoją markę, zrezygnowała z pracy na etacie i założyła fundację Sukces pisany szminką. W tej chwili fundacja zrzesza społeczność ponad 40 tysięcy kobiet i zajmuje się ich szkoleniem oraz aktywizacją zawodową.

Moja rozmowa z Olgą jest bardzo inspirująca i większość uczestniczek Konferencji Zarządzaj Własnym Talentem uznała ją za swoje ulubione nagranie z tego wydarzenia. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

W odcinku #23 – „Kobiety a sukces – czy pieniądze dają szczęście w życiu?”

1. Dowiesz się co mają w sobie ludzie sukcesu.
2. Usłyszysz dlaczego my – kobiety – tak nisko wyceniamy swoje usługi.
3. Poznasz opinię Olgi na temat tego czy pieniądze dają szczęście.
4. Dowiesz się na jakie trudności natykamy się w drodze do sukcesu.
5. Usłyszysz dlaczego kobieca empatia to miecz obosieczny.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Chcesz zostać swoim coach’em?

Zapisz się na „Self Coaching Program”