Jak zacząć żyć na 100% i co to znaczy?

Podczas mojego wystąpienia na TEDx mówiłam o idealnym modelu podejścia do pracy. O Pani C, która uwielbia to co robi i praktycznie tym żyje. Pod nagraniem tego wystąpienia na YouTube pojawił się taki komentarz:

„W firmie mam takiego dziobaka z POWOŁANIEM, który bierze pracę do domu i dziwi się dlaczego inni nie biorą, bo przecież w życiu liczy się TYLKO PRACA. Na nagrobku będzie miał napisane „własność firmy XXX, robił super hajs”. Po tej przemowie widzę, że to on jest spoko, a ja źle spostrzegałem rzeczywistość i chyba czas poszukać bardziej ambitnej pracy…”

Tymczasem w tym podejściu wcale nie chodzi o promowanie pracoholizmu. Bardzo dobrze obrazuje to książka „The power of Full Engagement”, którą polecałam Wam w ostatnim odcinku podcastu. Żeby zacząć żyć na sto procent, nie należy zamieniać się w pracoholika albo skupiać się tylko na jednej dziedzinie życia. Trzeba po prostu być w pełni zaangażowanym w to, co się w danym momencie robi. Mówię o tym szerzej w dzisiejszym odcinku podcastu. Zapraszam Cię serdecznie do przesłuchania.

 

W tym odcinku:

  1. Opowiem Ci jak zacząć żyć na 100% i co to według mnie oznacza.
  2. Dowiesz się co to znaczy pracować z pełnym zaangażowaniem.
  3. Powiem Ci jak nauczyć się zarządzać energią.
  4. Posłuchasz o wysokim i niskim stanie pozytywnej energii i dlaczego powinniśmy czerpać z obu tych źródeł.
  5. Poznasz cztery obszary, o które musimy zadbać, by mieć energię do życia na 100%.

Linki:

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach’em?

Zapisz się na „Self Coaching Program”