Tak to w życiu jest, że do samego końca czekamy z  realizacją marzeń, i nagle jesteśmy zdziwieni, że już czasu za dużo nie zostało…

I ten podcast jest konkretną historią realizacji marzenia. 

Marta i Łukasz w 2016 roku, po kolejnej podróży motocyklowej realizowanej tylko w ramach urlopu (maksymalnie 3 tygodni) zamarzyli: „A gdyby tak rzucić pracę i podróżować?”

Od marzenia do dziś minęły ponad 3 lata, a za nimi:

8 miesięczna podróż motocyklowa – Afryka

8  miesięczna podróż motocyklowa – Ameryka Południowa

I właśnie wyruszyli w kolejną – prawie 2 letnią dookoła Azji, Australii i jeszcze kilka miejsc czeka na nich po drodze…

Ale ten podcast nie jest o podróżowaniu. Jest o tym, jak realizować swoje marzenia. Jak na to zarobić, jak z tego żyć, z czym trzeba się zmierzyć…

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do posłuchania podcastu nr 61!

A jeśli masz chęć poczytać więcej o przygodach Marty i Łukasza, znajdziesz ich tutaj: Look around the Globe

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.