Czy przed podjęciem ważnej decyzji zastanawiasz się, jaka jest cena, którą za nią płacisz? I nie mówię tu o kupieniu wakacyjnej wycieczki na Bali, tylko o wybraniu własnej, nowej życiowej drogi. 

Każdy sukces ma swoją cenę, i tylko Ty decydujesz o tym, czy chcesz ją zapłacić. W podcaście omawiam trzy aspekty, które sprawiają, że oszukujemy sami siebie. Będziemy po kolei odsłaniać powody, które sprawiają, że zamiast podejmować decyzje – stoisz w miejscu. 

Opowiem Ci o tym, jakie pytania należy sobie postawić, aby odnaleźć sedno problemu i pokażę Ci jak to wyglądało w moim życiu.

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się, jak Twój umysł Cię oszukuje.
  2. Poznasz cenę, jaką trzeba czasem zapłacić za sukces.
  3. Posłuchasz o prawdziwych historiach i moich osobistych doświadczeniach.
  4. Nauczysz się, jak zadawać pytania, aby uzyskiwać właściwe odpowiedzi.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.