Zapraszam Cię do wysłuchania podcastu nr 62 w którym opowiem o tym, w jaki sposób na co dzień coachuję samą siebie. Po Waszych licznych pytaniach o to, jak to wygląda u mnie, postanowiłam podzielić się moimi refleksjami oraz metodami na to, aby codziennie budować w sobie siłę. 

Siła psychiczna jest nam potrzebna w tak dużym stopniu, jak maratończykowi siła fizyczna (ale psychiczna też!). Jednak nie ma czarodziejskiej różdżki, która sprawi że po jednym kursie, czy spotkaniu nagle otrzymasz ją w prezencie. To codzienne budowanie pewności siebie i poczucia kontroli nad swoim życiem. Krok po kroku. Chcesz wiedzieć, jak ja to robię?

W podcaście nr 62:
1. Opowiem Ci, dlaczego wszyscy jesteśmy maratończykami.
2. Przekonasz się, czy Twoja przeszłość ma prawo wpływać na to, jak czujesz się dzisiaj.
3. Zdradzę Ci, jaką metodą pracuję z samą sobą na co dzień.
4. Dowiesz się, czy coachowanie siebie to trudne zadanie.
5. Opowiem Ci na własnym przykładzie, jak z każdego dnia można wyciągnąć pozytywne wnioski.

Linki:
podcast 48 – Jak zmienić swoją przeszłość?

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.