Jak zmienić swoje życie?

Rzucić Warszawę i przenieść się do Trójmiasta z całą rodziną. Rzucić bankowość po 12 latach i pójść do HR bez żadnego doświadczenia.

Ania jest idealnym, żywym przykładem na to, że faktycznie można to urzeczywistnić. Krok po kroku opowie całą historię jak jej się udało. I wcale nie było jak w bajce. Były lęki, sabotażyści, pojawiały się problemy, a mimo to udało się. Krok po kroku. Działanie za działaniem.

Wszystko zaczyna się od wiedzy i poznania swoich pragnień. Swoich talentów i wartości. Dodaj do tego trochę zaufania intuicji i naprawdę zaczyna dziać się magia. Cała podświadomość zaczyna nam pomagać w osiągnięciu celu, tego, czego naprawdę pragniemy. Nawet, jeśli na początku nie zawsze wszystko rozumiemy.

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się, od czego warto zacząć zmieniać swoje życie.
  2. Wskażę Ci, istotne, poszczególne etapy w historii Ani, które mogą pomóc także i Tobie.
  3. Posłuchasz o rewelacyjnej, prawdziwej historii, która wniesie w Twoje życie wartość.
  4. Nauczysz się, kilku istotnych elementów, które pomogą zwiększyć Twoją szansę na sukces.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.