Znajdź 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań

Jak to możliwe, że wierzysz w coś, co Cię ogranicza? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się temu, skąd w ogóle biorą się nasze przekonania. Myślę, że masz pełną świadomość tego, że ich głównym źródłem jest nasze otoczenie.

Te, które są w nas najbardziej ugruntowane, często pochodzą z czasów naszego dzieciństwa. Z tego, w jaki sposób myśleli nasi rodzice. I nie chodzi tutaj nawet o to, co Ci powtarzali, ale o to, w co sami wierzyli.

Co ciekawe, nawet jeśli przechodzimy przez tzw. “fazę buntu” to nie buntujemy się przeciwko wielu przekonaniom, w które się w nas ugruntowały, gdy byliśmy dziećmi. To sprawia, że nadal w nas są.

Najbardziej fascynującym elementem mojej pracy jest dla mnie właśnie przyglądanie się temu, w co wierzą moi klienci. Dzięki temu rozumiem ich sposób rozumowania – dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej i skąd wynikają ich decyzje. I, co ważniejsze, z czasem oni sami też zaczynają to rozumieć.

Dlatego głęboko wierzę w to, że jeżeli rozumiesz, co jest Twoim przekonaniem i wiesz, jakie są jego konsekwencje, to masz szansę dokonywania świadomych decyzji.

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość tego, w co wierzysz.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz odnaleźć swoje ograniczające przekonania.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co myślimy, kształtuje naszą rzeczywistość.
4. Poznasz dwie skuteczne metody, dzięki którym zidentyfikujesz swoich 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań.

Linki:

podcast 33 „Jak zarządzać swoim talentem w świecie VUCA?”

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.