5 (moich) historii o wewnętrznym sabotażyście

Jeśli nadal walczysz ze swoim wewnętrznym sabotażystą, albo jeśli dopiero się zorientowałeś, że coś Ci szkodzi i nie wiesz od czego zacząć – zapraszam Cię do wysłuchania bardzo ważnego dla mnie odcinka podcastu.

Znajdziesz przykłady z życia wzięte, a dokładniej – moje przykłady. Opowiem Ci o 5 moich silnych sabotażystach i o tym, jak z nimi wygrałam.

Chciałabym żebyś lepiej mnie poznał. Zrozumiał filozofię, która stoi za moimi podcastami, ale co ważniejsze, chciałabym, żebyś to, co Ci odpowiada – zabrał dla siebie.

Mam wielką nadzieję, że praktyczne przykłady i sposoby, jakie pozwoliły mi poradzić sobie z trudnościami, pomogą także i Tobie znaleźć sposób na Twojego wewnętrznego sabotażystę

 

W tym odcinku:

  1. Usłyszysz o pięciu najsilniejszych głosach mojego wewnętrznego sabotażysty i o tym, jak je pokonałam.
  2. Dowiesz się, co wspólnego ma Madonna z moim wewnętrznym sabotażystą i dlaczego czasem wystarczy wziąć “kawałek” od kogoś dla siebie, by zacząć z nim walkę.
  3. Wyjaśnię Ci co oznacza “podczepienie się pod coaching”, które może być dla Ciebie ważne.
  4. Pięć historii, o których Ci opowiem, to także 5 sposobów na to, jak rozprawić się ze swoim sabotażystą.
  5. Posłuchasz o tym, z jakimi zmierzyłam się trudnościami – jak mnie to ukształtowało i co mi to dało.

 Linki:

Podcast 49 “Twój wewnętrzny sabotażysta”
Podcast 48 “Jak zmienić swoją przeszłość?”

 

 

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.