HR Mentoring jest  ważnym elementem Self Coaching Program, gdyż dobrze wiedzieć, że na Twoje pytania ktoś może znać odpowiedź. Jeśli nawet nie zna w pełni odpowiedzi to przynajmniej pokaże swoją perspektywę pochodzącą z innego doświadczenia, pracy z innymi klientami.

HR Mentoring jest dostępny tylko dla uczestników Self Coaching Program, ale tym razem robimy wyjątek i chcemy nim  podzielić się także z Tobą. W ramach najnowszego odcinka podcastu możesz posłuchać dyskusji z naszym gościem – Agnieszką Halikowską – Global HR Business Partner w firmie Danfoss Power Solutions, szczególnie w obszarze 4 pytań:

  1. W jaki sposób utrzymać talenty w firmie, kiedy ogólnie nasza branża jest w trudnej sytuacji w trakcie Covid (hotelarstwo)?
  2. Jak przekonać zarząd do tego, żeby zainwestowali we wsparcie psychiczne naszych ludzi?
  3. Jak budować swój autorytet jako HR Manager w nowym zespole?
  4. Jak HR może zadbać o swoją siłę psychiczną?

Jeśli masz ochotę dołączyć do Self Coaching Program i każdego miesiąca rozwijać siebie pracując z naszymi coachami lub rozwijać się profesjonalnie korzystając z HR Mentoringów, Akademii Coacha i wielu innych działań rozwojowych to serdecznie Cię zapraszamy. Więcej o programie dowiesz się tutaj.

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA