Odwaga menedżerska okazała się jedną z najważniejszych kompetencji przywódczych w Ogólnopolskich Badaniach dotyczących priorytetów rozwojowych dla kadry menedżerskiej.

Badania, których podjęliśmy się jako Talent Development Institute, miały za zadanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące priorytetów rozwojowych w obszarze kompetencji przywódczych na najbliższy czas. Nie za rok, nie w ogóle – tylko na teraz, na najbliższe 6 miesięcy, czyli na okres bardzo kluczowy i niewiadomy teraz.

Odwaga menedżerska okazała się jedną z priorytetowych kompetencji. I stąd pomysł na to, aby podzielić się wiedzą o tym, jak ją rozwijać. Jest to kompetencja opisana konkretnymi zachowaniami, dzięki którym można poznać czy ktoś ją ma czy nie.

Do udziału w tym podcaście zaprosiłam gościa, który nie tylko ma w sobie ogromną odwagę, ale i od wielu lat wspólnie ze mną zajmuje się rozwojem tej odwagi u kadry menedżerskiej.

Jacek Skrzypczynski jest międzynarodowym coachem przywództwa i budowy zespołów zarządzających Jest też trenerem wyróżnionym przez magazyn Forbes już w 2004 roku oraz HR TECH USA 2020. Autor dwóch książek oraz licznych artykułów na temat zarządzania i przywództwa osobistego. Jest moim partnerem biznesowym, często pracujemy razem przy projektach korporacyjnych oraz oboje jesteśmy partnerami merytorycznymi na Executive MBA – business trends w Wyższej Szkole Bankowej.

Zapraszam bardzo serdecznie do posłuchania podcastu,  w którym opowiadamy o tym:

  • Czym jest odwaga menedżerska jako kompetencja?
  • Z jakich elementów składa się odwaga, a nawet jakie typy odwagi możemy wyróżnić?
  • Jak rozwijać poszczególne typy odwagi?

 

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA