A gdyby szkolenia w czasie pandemii miały pełnić nie tylko funkcję rozwojową? Jak moglibyśmy wtedy zmierzyć ich efektywność, gdyby szkolenie nie tylko rozwijało, ale wpływało na coś jeszcze, poza rozwojem?

W czasie pandemii wiele firm obcięło budżety szkoleniowe i dlatego tym bardziej zależało mi, aby do kolejnego podcastu zaprosić firmę, która pokaże nam jak okres pandemii nie zatrzymał jej działań, a raczej zainspirował do nowych inicjatyw.

Oczywiście zawsze rozwój w organizacji musi być dopasowany do potrzeb biznesu, gdyż jeśli jest inaczej to nie ma się co dziwić, że budżety szkoleniowe będą obcięte dużo szybciej…

„Be kind to your mind” to jedna z inicjatyw rozwojowych prowadzonych nie tylko w Polsce. O niej opowiada mój gość Kamila Misiorowska – HR Business Partner z ponad 8 letnim doświadczeniem w obszarze HR. Kamila w swojej roli wspiera pracowników w Europie Wschodniej firmy Cummins, amerykańskiego koncernu zatrudniającego ponad 60 000 pracowników na całym świecie.

Poniżej więcej informacji  o moim gościu.

Kamila Misiorowska – HR Business Partner na Europę Wschodnią, praktyk HR z 8-letnim doświadczeniem, popartym wiedzą teoretyczną zdobytą na studiach podyplomowych z Zarządzania Talentami oraz Psychologii Biznesu. Jest także coachem w trakcie certyfikacji. Jej misją życiową jest wspieranie ludzi w rozwoju i życiu w zgodzie z ich potrzebami i wartościami. 

Cummins – to amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników oraz innych układów napędowych dla producentów ciężarówek, autobusów, maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych oraz sprzętu morskiego. Siedziba firmy znajduje się w Columbus w USA. W zeszłym roku firma obchodziła stulecie działalności. Polski oddział firmy powstał w 2004 roku, główna siedziba w Polsce mieści się w Krakowie. Firma zatrudnia ponad 60 000 pracowników na całym świecie.

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA