Można powiedzieć, że metoda Assessment Development Centre sama w sobie nie rozwija, jednak w ogromnej mierze przyczynia się do rozwoju. Pomaga zdefiniować punkt startu. A jak wiesz od czego zaczynasz i dokąd zmierzasz to już połowa sukcesu!

W tym podcaście rozmawiam o Assessment Development Centre z osobą, która nie tylko jest ekspertem w tej metodzie i jej wielkim pasjonatem, ale i strażnikiem jej jakości. Okazuje się, że aby Development Centre był naprawdę skuteczny jest wiele aspektów, o które należy zadbać.  Swoją wiedzą w tym temacie dzieli się z nami mój gość – Janusz Dziewit.

Janusz Dziewit jest dyrektor zarządzającym, konsultantem, trenerem i mentorem  w firmie Experum HR, z branżą HR związany jest już od 25 lat.

W swojej pracy specjalizuje się m.in. w projektowaniu systemów kompetencyjnych, w rekrutacjach kandydatów na stanowiska wyższego szczebla zarządzania metodą Executive Search, audytach personalnych z wykorzystaniem metodologii Development Center.

Trener wiodący w „Szkole Asesorów” Experum HR, która przygotowuje osoby do wykorzystywania w praktyce metody Assessment Development Centre.

Założyciel i Zarządzający Dolnośląskim Forum HR (www.dfhr.pl), którego celem jest wymiana doświadczeń i integracja środowiska osób pracujących w Działach Personalnych.

Obecnie, będąc też prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Asesorów Metody Assessment Centre/Development Centre przeprowadza badanie jakości stosowania powyższych metod.

Serdecznie zapraszamy wspólnie do wzięcia udziału w tym badaniu. Bezpośredni link do badania: https://tinyurl.com/badanieACDC. 

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA