Rozwój najwyższej kadry menedżerskiej jest często dużym wyzwaniem z wielu powodów i spędza sen z powiek wielu osobom z HR, bo na tym etapie nie ma miejsca na błędy.

Będąc na szczycie wierzysz, że wszystkie dotychczasowe Twoje metody się sprawdziły (dlatego jesteś na szczycie!) a jednak jedną z kluczowych umiejętności przyszłości jest umiejętność oduczania się, co nie przychodzi nam z łatwością.

  • Skoro ktoś jest już na szczycie to czy naprawdę nadal musi się rozwijać?
  • Kim teraz ma się stać top manager biorąc pod uwagę wyzwania świata VUCA?
  • Pracować nad umiejętnościami czy postawą w przypadku najwyższej kadry menedżerskiej?
  • Czy top management jest na tyle otwarty, aby przed innymi, w sali szkoleniowej, pokazać, że nie wszystko potrafi?
  • Jakie metody są najskuteczniejsze w rozwoju najwyższej kadry menedżerskiej?

Na te i inne tematy związane właśnie z rozwojem najwyższej kadry zarządzającej rozmawiam w najnowszym podcaście wspólnie z moim gościem, który specjalizuje się właśnie w pracy z top management.

Moim gościem jest Jacek Skrzypczyński leadership i team coach, specjalizujący się w pracy z top managerami, szczególnie expatami. Certyfikowany przez Marshala Goldsmitha, najlepszego coacha biznesowego na świecie pracującego właśnie głównie z kadrą executive.

Wspólnie z Jackiem jesteśmy partnerami merytorycznymi w ramach Executive MBA Business Trends przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Jacek jest  moim partnerem merytorycznym i biznesowym, z którym każdy wspólnie stworzony program rozwojowy jest  dla mnie nie tylko wielką inspiracją, ale i realizacją naszej wspólnej misji budowania lepszego świata.

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA