W podcastach „O rozwoju ludzi profesjonalnie” zależy mi na tym, aby dzielić się  najlepszymi praktykami w tym obszarze.

Dlatego z wielką przyjemnością wydaję podcast, w którym z moimi gośćmi rozmawiam o strategii zarządzania talentami. Przedstawione zostaną najlepsze praktyki wdrażane obecnie w firmie Accor, która jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską, posiadającą ponad 4900 hoteli w 110 krajach na świecie.

Z Sylwią Pawełczyk-MaślukVice-President Talent & Culture dla regionu Eastern Europe w Accor i członek zarządu oraz Pauliną Dynia – Learning & Development Manager dla Regionu Eastern Europe w Accor rozmawiamy między innymi o tym:

  • Dlaczego zamiast działu HR powstał dział Talent & Culture?
  • Kim w firmie Accor jest talent?
  • Jak wygląda strategia zarządzania talentami w firmie Accor?
  • Jak rozwijane są talenty w Accor?

Poniżej kilka informacji  o moich gościach.

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 900 hotelach, kurortach i rezydencjach w 110 krajach świata. Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością. Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki, wellbeingu i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego.

Sylwia Pawełczyk-Maśluk – Vice-President Talent & Culture dla regionu Eastern Europe w Accor, członek zarządu spółki

Praktyk HR z ponad 15 letnim doświadczeniem, popartym wiedzą teoretyczną zdobytą na licznych studiach podyplomowych. Pracowała zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego, w firmach z branży retail, takich jak Sephora czy w spółkach z Grupy Inditex.

Szczerze lubi swoją pracę, szczególnie interesuje ją zagadnienie przywództwa, budowania zaangażowania i kultury organizacyjnej w firmie.

Paulina Dynia – Learning & Development Manager dla regionu Eastern Europe w Accor

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze HR. Tworzyła programy onboardingowe, talentowe i mentoringowe. Brała udział w licznych projektach rozwijających pracowników i budujących ich zaangażowanie. Trenerka i facylitatorka, dla której najważniejsze w biznesie są: współpraca, partnerstwo i otwartość.

 

Z wielką przyjemnością wesprzemy Twoją organizację w rozwoju ludzi profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:
kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub telefonicznego: 794 683 755

 

Audyt zarządzania talentami

SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOMIE ZNAJDUJE SIĘ TWOJA FIRMA

Interesuje Cię własny rozwój?

POSŁUCHAJ PODCASTÓW Z SERII TDI SCHOOL OF COACHING

 Bądź na bieżąco z nowymi trendami rozwoju

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ OD NAS POWIADOMIENIA