

To nie tylko wiedza. To realna zmiana.
✅ Ponad 40 narzędzi menedżerskich (check listy, skrypty rozmów, demonstracje rozmów, testy itp)
✅ Codzienne sytuacje – konkretne rozwiązania
✅ Cały rok wsparcia od doświadczonych trenerów i coachów
✅ Cotygodniowe sesje coachingowe online
✅ Dostęp do platformy, społeczności i dodatkowych materiałów rozwojowych

Program jest idealny dla osób, które:
• Od niedawna prowadzą własny zespół
• Awansowały do roli liderskiej z własnego zespołu, w którym dotychczas były koleżanką/kolegą
• Zarządzają “intuicyjnie" - mają doświadczenie, ale brakuje im szkoleń
• Prowadzą własną firmę i zatrudniają osoby w swojej firmie, którymi chcą skuteczniej zarządzać
• Chcą awansować na stanowisko menedżerskie.
"To wyjątkowy, bardzo praktyczny program. Akademia daje narzędzia, które można wykorzystać natychmiast po odsłuchaniu. Jest to super praktyczne, są świetne skrypty, notatki do tego, co jest tłumaczone na zajęciach, więc bardzo, bardzo polecam każdemu, kto znajduje się w takiej roli lidera, a nie ma podstaw do tego ze swojego wykształcenia."
"Już w trakcie kursu zaczęłam wykorzystywać zdobytą wiedzę. Dzięki metodzie mostu inaczej przygotowuję się do trudnych rozmów – wiem, co chcę nimi osiągnąć, a nie tylko czego się obawiam. Po roku widzę efekty: w moim zespole pojawiła się otwartość i zaufanie. Zdecydowanie polecam program!”
„Akademia nie dała mi tylko pewność siebie — dała mi pewność, że idę właściwą drogą jako liderka. Polecam każdemu, kto chce rozwijać się nie tylko zawodowo, ale też jako człowiek i lider."
„Awansowałem z roli specjalisty i brakowało mi przygotowania do zarządzania ludźmi.
Akademia pomogła mi uporządkować wiedzę, lepiej delegować i spokojniej reagować w trudnych sytuacjach.
Najbardziej cenię to, że teoria od razu łączy się z praktyką — mogłem sprawdzać wszystko w realnych sytuacjach i widzieć efekty.”
„Zamiast uczyć się na własnych błędach, szybciej i łatwiej skorzystaj z Akademii Nowego Lidera. Dzięki niej zyskałam pewność siebie i spokój w roli liderki.”
„Uważam, że to były najlepiej wydane moje pieniądze. Szkolenia w Akademii są niesamowicie merytoryczne i praktyczne. Prowadzą je ludzie, którzy naprawdę wiedzą, z jakimi wyzwaniami mierzą się liderzy na co dzień."
„Od ponad 10 lat wspieram menedżerów i mogę szczerze powiedzieć, że Akademia to jedno z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. Treści są praktyczne, oparte na realnych wyzwaniach liderów.”
„Zarządzam zespołem złożonym z przedstawicieli pokolenia Z, którzy potrafią mnie codziennie zaskoczyć. Dzięki Akademii lepiej rozumiem ich potrzeby i wiem, jak skutecznie wykorzystać potencjał całego zespołu. To masa inspiracji i konkretnych narzędzi, które mogę od razu wykorzystać w pracy."
„Bycie liderem nie oznacza zasiadania na wysokich stanowiskach. Dla mnie to umiejętność przekazywania wiedzy, rozwijania innych i budowania dobrych relacji. Dołączyłam do Akademii Nowego Lidera, żeby robić to jeszcze lepiej – z większą świadomością, spokojem i odwagą.”
„W Akademii najbardziej cenię ogromny zasób szkoleń – na żywo i nagranych, do których mogę wracać, kiedy tylko potrzebuję. Wartością są też indywidualne coachingi i praktyczne materiały PDF, które pomagają mi rozwijać się jako liderka. To miejsce dla każdego, kto chce być kimś, za kim sam chętnie by poszedł.”
„Ponad rok temu awansowałam ze specjalistki na lidera i kompletnie nie wiedziałam, jak się w tej roli odnaleźć. Akademia była dokładnie tym, czego potrzebowałam – ogromnym wsparciem, inspiracją i źródłem konkretnych wskazówek. Dzięki niej przestałam się bać i zaczęłam naprawdę prowadzić swój zespół.”
„Akademia to świetny program zarówno dla początkujących menedżerów, jak i tych z doświadczeniem. Pozwala ugruntować wiedzę, zastosować ją w praktyce i lepiej wykorzystywać potencjał zespołu. Uczy, jak rozmawiać z ludźmi, prowadzić trudne rozmowy i tworzyć efektywne relacje w pracy.”
„Ten kurs prowadzi krok po kroku od roli samodzielnego pracownika do roli lidera. Mimo mojej wiedzy i 20 lat doświadczenia w branży, poznałem tu rzeczy, o których nie miałem pojęcia. To prawdziwa synteza wszystkiego, co potrzebne liderowi na co dzień.”
„Zakup tego pakietu szkoleń był strzałem w dziesiątkę. Dopiero po Akademii zrozumiałam, że nie byłam dobrym liderem – za dużo brałam na siebie. Nauczyłam się delegować, lepiej rozumieć ludzi i rozmawiać z nimi tak, by zespół naprawdę działał razem.”
„Dołączyłam do programu nie dlatego, że byłam świeżym liderem, ale dlatego, że napotkałam problemy, z którymi trudno było sobie poradzić. W Akademii znalazłam rozwiązania i nowe techniki. Dziś jestem lepszym menedżerem – z mniejszym stresem i lepszymi efektami.”
„Gdy objęłam stanowisko kierowniczki, stres i presja były ogromne. Akademia pomogła mi zrozumieć, że nie muszę wiedzieć wszystkiego – ważne, by się uczyć, rozwijać i komunikować z zespołem świadomie. Dziś jestem spokojniejsza i pewniejsza siebie.”
24 h/dobę
Korzystasz kiedy Ci wygodnie -kiedy i gdzie chcesz 🙂






● Jasno określisz (dla siebie i zespół) różnicę pomiędzy rolą Specjalisty a Kierownika, aby nie brać na siebie zadań i odpowiedzialności, które powinien robić zespół.
● Wyznaczysz jasno granice w relacji pomiędzy Tobą i Zespołem, aby nadal utrzymać dobre relacje z ludźmi, ale i uświadomić, za co jesteś teraz odpowiedzialny jako Kierownik.
● Wypracujesz Twoją strukturę Expose czyli pierwszego (lub nowego!) spotkania z zespołem, aby ustalić warunki nowej współpracy, bez sztuczności, ale i z zaznaczeniem ważnych zasad.
● Otrzymasz gotowe struktury do poprowadzenia spotkania z zespołem oraz przełożonym, aby jasno określić Twoje obowiązki i Twoje cele
● Nauczysz się budować Twój autorytet według metody budowania zaufania Stephena Covey’a
● Wzmocnisz Twoją pewność siebie w roli liderskiej budując na Twoje autentyczności

● Poznasz najważniejsze umiejętności komunikacji, aby wykorzystać je potem do stawiania zadań, egzekwowania, motywowania czy prowadzenia trudnych rozmów
● Nauczysz się skutecznie słuchać Twoich ludzi i poznasz główne bariery w słuchaniu, przez co powstają główne błędy i problemy w komunikacji z pracownikami
● Poznasz czym jest odwaga menedżerska i nauczysz się ją budować
● Zwiększysz swoją asertywność menedżerską, aby stawiać granice i egzekwować z poczuciem szacunku dla Twoich potrzeb, jak i w szacunku do zespołu
● Nauczysz się prowadzić rozmowy w oparciu o interesy, a nie stanowiska
● Poznasz struktury prowadzenia spotkań zespołowych, aby prowadzić je z pewnością siebie oraz efektywnością

● Nauczysz się skutecznie stawiać i egzekwować zadania
● Poznasz 6 propozycji zlecania zadania, dzięki którym zadania będą realizowane poprawnie oraz które zwiększą motywację ludzi do ich wykonywania
● Zobaczysz najczęstsze obiekcje pracowników przy stawianiu im zadań i jak sobie z nimi radzić
● Poznasz strukturę krok po kroku jak poprowadzić rozmowę stawiania zadania pracownikowi
● Nauczysz się, jak sprawdzać poziom zrozumienia przekazanego zadania pracownikowi
● Poznasz zasady udzielania informacji zwrotnej i nauczysz się jak doceniać, ale i korygować zadania/zachowania pracownika
● Nauczysz się chwalić pracownika, tak, aby miało to efekt motywacyjny
● Poznasz modele prowadzenia rozmów o efektach zadań pracowników
● Nauczysz się stopniować konsekwencje w korygowaniu zadań
● Poznasz sposoby na diagnozę problemów pracownika z realizacją zadań oraz planowania działań naprawczych

● Nauczysz się zwracać uwagę na 4 główne elementy w skutecznym delegowaniu zadań
● Poznasz poziomy delegowania i nauczysz się je dopasowywać do gotowości pracownika
● Zobaczysz główne problemy w delegowaniu i jak sobie z nimi radzić
● Nauczysz się 4 etapów procesu delegowania
● Zrozumiesz jakie zadania delegować, a jakich nie
● Nauczysz się kontrolować zdelegowane zadanie, aby nie być posądzonym o “micromanagement” ale i nie zostawić zadania bez kontroli
● Poznasz główne obiekcje pracownika w delegowaniu na niego zadań i jak sobie z nimi radzić

● Nauczysz się dobrze merytorycznie przygotowywać do trudnych rozmów
● Zobaczysz, jak trzymać swoje emocje na wodzy podczas trudnej rozmowy z pracownikiem
● Poznasz sposób na mierzenie poczucia bezpieczeństwa w Twoim zespole, co ma wpływ na atmosferę trudnych rozmów
● Przećwiczysz model SOWA/MOST w prowadzeniu trudnej rozmowy
● Nauczysz się stawiać jasno granice podczas trudnych rozmów, aby nie były one przekraczane
● Nauczysz się rozwiązywać konflikty w zespole, także poznając ich źródła
● Nauczysz się przeprowadzać rozmowę ostrzegawczą z pracownikiem
● Poznasz zakres dostępnych kar i sankcji, jakie możesz zastosować wobec pracownika w trudnej sytuacji
● Nauczysz się przekazywać pracownikom trudne informacje np. o zmianie obowiązków, odmowie np. podwyżki czy urlopu, zwolnieniu
● Poznasz czego na pewno unikać w prowadzeniu rozmów na trudne tematy

● Poznasz podstawowe modele motywacji - piramida Maslova, Teoria Herzberga, aby zrozumieć proces motywacji
● Zrozumiesz, co buduje prawdziwe zaangażowanie ludzi na podstawie badań Instytutu Gallupa
● Poznasz potrzeby i motywacje różnych pokoleń, aby dopasowywać Twoją motywację do Twoich pracowników
● Nauczysz się identyfikować indywidualne motywatory pracowników według narzędzia Kotwice Scheina oraz prowadzić rozmowy z pracownikami o wynikach tego kwestionariusza
● Poznasz style rozmów z pracownikami - od dyrektywnego do coachingowego oraz zdiagnozujesz swój naturalny styl, aby wiedzieć co musisz w sobie wzmocnić
● Nauczysz się prowadzić rozmowy coachingowe i rozwojowe z pracownikami z wykorzystaniem modelu GROW
● Poznasz 4 główne style przywódcze i nauczysz się je dopasowywać do sytuacji oraz poziomu rozwoju pracownika


Przedłużony dostęp do platformy i wszystkich materiałów o kolejne 6 miesięcy
- RAZEM AŻ 12 MIESIĘCY DOSTĘPU!

Do każdego modułu szkoleniowego otrzymasz Workbook czyli książkę, w której zebrana jest cała wiedza merytoryczna oraz omawiane narzędzia.
6 workbooków tematycznych to łącznie prawie 300 stron merytorycznej wiedzy!
Te materiały będą dostępne na platformie w formie plików pdf do pobrania.

Przez 12 miesięcy będziesz mieć możliwość pracy z coachem biznesu w postaci sesji coachingowych 1:1 prowadzonych na grupie.
Sesje odbywają się raz na tydzień - nie są obowiązkowe, a raczej stanowią dodatkowe wsparcie, z którego możesz skorzystać w razie potrzeby.
Mamy najlepszych certyfikowanych coachów z bogatym doświadczeniem menedżerskim!
Godziny przedpołudniowe i popołudniowe.
Harmonogram otrzymasz zaraz po dołączeniu.

Twój rozwój jako lidera zaczyna się od rzetelnej diagnozy. Dzięki Audytowi Kompetencji Menedżerskich odkryjesz swoje mocne strony oraz obszary, które warto wzmocnić.
Otrzymasz ode mnie:
● specjalny kwestionariusz, w którym krok po kroku ocenisz kluczowe umiejętności liderskie,
● nagranie z instrukcją, które poprowadzi Cię przez proces i pokaże, jak dokonać trafnej samooceny.
Na tej podstawie wybierzesz 3 priorytety rozwojowe, które pomogą Ci rosnąć jako lider i świadomie kierować swoją karierą.

To nie jest zwykły kurs – to cała ścieżka rozwoju dla osób, które chcą świadomie wykorzystywać swoje talenty, aby budować pewność siebie, autorytet i autentyczny styl przywództwa.
Otrzymujesz dostęp do 3 szkoleń online + 3 workbooków, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces odkrywania i wzmacniania swojego potencjału.
Dzięki kursowi nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale przede wszystkim wypracujesz praktyczne strategie i konkretne działania, które od razu możesz wdrożyć w swojej pracy zawodowej i rozwoju osobistym.
Zawartość kursu:
● MODUŁ 1 - Marka osobista i autorytet liderski oparte o Twoje talenty (szkolenie + workbook)
● MODUŁ 2 - PEWNOŚĆ SIEBIE oparta o Twoje talenty (szkolenie + workbook)
● MODUŁ 3 - STYL PRZYWÓDCZY oparty o Twoje talenty (szkolenie + workbook)
EFEKTY:
✓ Nauczysz się jak budować autorytet, który nie wynika z pozycji w firmie, ale z Twojej wewnętrznej siły i autentyczności.
✓ Zyskasz stabilną, autentyczną pewność siebie, która stanie się Twoim filarem w roli liderskiej.
✓ Nauczysz się jak przewodzić w zgodzie ze sobą – świadomie, pewnie i z realnym wpływem na ludzi.

To program wzmacniający liderki wypracowany na podstawie badań “Autorytet Liderski Kobiet w Organizacjach”.
7 Masterclassów prowadzonych przez doświadczone liderki/CEO/Dyrektorki:
● Jak zbudować silną i autentyczną markę osobistą w organizacji?
● Jak budować sieć kontaktów w firmie, aby wzmocnić swoją pozycję?
● Executive Presence podczas spotkań czyli jak odważnie wyrażać swoje zdanie podczas spotkań firmowych i powodować, aby inni Cię słuchali?
● Jak prezentować przed zarządem i budować relację z najwyższą kadrą zarządzającą?
● Jak zarządzać swoimi emocjami, aby być odbieraną profesjonalnie?
● Jak dopasować swój styl komunikacji do męskiego świata biznesu/męskich branż?
● Jak budować swoją odwagę menedżerską, pewność siebie i asertywność, aby sięgać po swoje?

Ponad 50 szkoleń menedżerskich w postaci nagrań dostępnych na platformie, które będą uzupełniać Twoją wiedzę z obszaru zarządzania ludźmi.
Dodatkowo w każdym kolejnym miesiącu będziemy prowadzić takie szkolenie na żywo a jego nagranie umieszczać na platformie.
Zobacz poniżej przykładowe tematy szkoleń
Future Skills, czyli kompetencje, które przetrwają każdą rewolucję
Sztuka zarządzania ludźmi w projektach i nie tylko
Wyzwania kobiet w komunikacji z męskimi zarządami
Jak zbudować silną i autentyczną markę osobistą w organizacji?
Executive Presence podczas spotkań czyli jak odważnie wyrażać swoje zdanie podczas spotkań firmowych i powodować, aby inni Cię słuchali?
Jak budować swoją odwagę, pewność siebie i asertywność, aby sięgać po swoje?
Jak dopasować swój styl komunikacji do męskiego świata biznesu?
Jak budować sieć kontaktów w firmie, aby wzmocnić swoją pozycję?
Jak zarządzać swoimi emocjami, aby być odbieraną profesjonalnie?
Zespół na zakręcie. Jak wspierać efektywną współpracę w obliczu wyzwań i przeszkód.
Oceny roczne - jak skorzystać z nich rozwojowo?
Metodologia celów niemożliwych w rękach lidera
O sile empatii w świecie biznesu
Masz tę moc! - jak rozwijać siły wspierające dobrostan w miejscu pracy?
Rezyliencja w biznesie - czym jest i jak jak rozwijać?
Jak wspierać zespół i pracowników w stresie?
Feedback na wagę złota - dlaczego warto i skąd go wziąć
Sztuka rozmowy o oczekiwaniach pracowników - jak się jej nauczyć i dlaczego warto to zrobić?
Jak budować networking w firmie?
Budowanie swojej pewności siebie w roli liderskiej?
Motywowanie przez dobór adekwatnego stylu kierowania
Jak wygłaszać expose szefa
Jak udzielać trudnej informacji zwrotnej?
Jak określać cele rozwojowe pracowników?
Jak uczyć pracowników brania odpowiedzialności?
Jak wspierać swój zespół, dbając o siebie ?
Jak odkrywać talenty w ludziach?
Jak skutecznie delegować ?
Jak budować silną pozycję liderską będąc kobietą ?
Jak stawiać inspirujące cele ?
Jak budować autentyczne zaangażowanie ludzi ?
Jak szczerze rozmawiać o oczekiwaniach pracowników?
Jak komunikować się i angażować młode pokolenia?
Jak przeprowadzać ludzi przez trudną zmianę?
Jak budować zaangażowanie?
Jak prawdziwie doceniać pracowników ?
Jak zarządzać talentami w zespole?
Jak prawdziwie słuchać naszych ludzi?
Jak budować swój wewnętrzny spokój w roli liderskiej?
Jak zostać silnym i inspirującym HR
Jak stać się inspirującym liderem?
Jak budować zaufanie w zespole?
Jak rozwijać ludzi, którzy nie chcą się rozwijać?
Odwaga menedżerska
Jak prowadzić rozmowy rozwojowe w trudnych czasach?
Jak zarządzać rożnymi typami osobowości?
Autorytet menedżera
Model GROW w rozwoju pracowników
Jak prowadzić trudne rozmowy w roli menedżerskiej
Jak identyfikować motywatory pracowników?

Aby potwierdzić swoje nowe kompetencje menedżerskie i dołączyć do grona menedżerów, po ukończeniu programu rozwoju umiejętności menedżerskich otrzymasz
IMIENNY CERTYFIKAT UKOŃCZENIA PROGRAMU.


Jeśli przez te 12 miesięcy, pracując z nami, korzystając ze szkoleń, narzędzi, korzystając z całego wsparcia - powiesz “Nadal nie umiem jednak zarządzać ludźmi” - dostaniesz dodatkowy indywidualnych audyt i konsultację, abyśmy mogli przeanalizować Twoją sytuację i pomóc Ci osiągnąć Twój efekt.

Jeśli przez te 12 miesięcy, pracując z nami, korzystając ze szkoleń, z narzędzi, korzystając z całego wsparcia - powiesz “Ten program nie rozwinął moich kompetencji” - zwrócimy Ci całą zapłaconą sumę.
Master Coach, Leadership & Talent Management Trainer, Partner Executive MBA – Business Trends, Wyższa Szkoła Bankowa
Od ponad 20 lat pracuje z międzynarodowymi firmami pomagając im w osiąganiu sukcesów poprzez rozwój przywództwa na każdym szczeblu organizacji, poprzez identyfikację i rozwój największych talentów w firmach oraz wdrażanie całościowych systemów rozwoju ludzi.
Jej profesjonalne licencje obejmują takie narzędzia jak: Emotional Intelligence – Hay Group, UK, Myers Briggs (MBTI) – OPP Ltd., Occupational Testing Level A & B by British Psychological Association, Leadership Inventory by Hay Group, “Manager as Inspiring Leader” by The International School of Coaching.
Pracowała przez 5 lat jako Learning & Development Manager w Irlandii dla największego banku irlandzkiego AIB zajmując się wdrażaniem Strategii Rozwoju Ludzi dla 8500 pracowników. Wdrażała wewnętrzne systemy coachingu dla działów AIB np. Bankowości Prywatnej, Inwestycje i Ubezpieczenia.

Zarządzała programami talentowymi w AIB oraz rozwojem kompetencji dla całej populacji banku. 3 lata mieszkała także w Austrii i pracowała w Xerox Services jako HR Consultant i Talent Consultant dla centrali OMV w Austrii. Prowadziła projekty między innymi dla: ATOS, CanPack, Mars, Wrigley, Tauron, Raben, P4 (Play), CEDC, Avon, BP Poland, Procter & Gamble, Franklin Templeton, Żywiec, Whirlpool. Jej profesjonalne licencje obejmują takie narzędzia jak: Emotional Intelligence – Hay Group, UK, Myers Briggs (MBTI) – OPP Ltd., Occupational Testing Level A & B by British Psychological Association, Leadership Inventory by Hay Group, “Manager as Inspiring Leader” by The International School of Coaching.
Ta promocja jest ograniczona czasowo!
Akademia Nowego Lidera
Program online, który nauczy Cię, jak stać się pewnym siebie liderem, budować autorytet i skutecznie zarządzać zespołem.
Teraz tylko
+ 7 BONUSÓW
Całkowita wartość propozycji
12 900 zł

📌 Co zawiera?
Prawie 30 godzin szkoleń, w podziale na 6 kluczowych modułów, a tym:
Otrzymujesz:
⏳ Ta cena jest ograniczona czasowo!
Standardowa cena kursu to 3600 zł – skorzystaj teraz i zainwestuj w siebie!
* Skorzystasz także z wartościowych bonusów!
* możesz kupić na RATY


Jako uczestnik programu możesz dokupić PAKIET TALENTOWY z 50% rabatem

Kod rabatowy na 50% otrzymasz od nas
e-mailem po dołączeniu do programu.


“Gdybym mogła cofnąć czas to od razu skorzystałabym z Waszego wsparcia - Akademii Nowego Lidera.
Ja wypaliłam się w roli liderki, odbiło się to na moim zdrowiu, absolutnie nie chciałam już tego robić.
Dziś, z kompetencjami menedżerskimi od Was - jako Kierownik mega się realizuję i mam super relacje z zespołem.”

“Kiedy awansowałam to myślałam - co to takiego trudnego w byciu menedżerką?
Po roku zobaczyłam, że niestety to trudniejsze niż mi się wydawało (choć trudno było się do tego przyznać!) - ja stawałam się coraz większą Zosią Samosią bez angażowania zespołu….
Akademia Nowego Lidera wyposażyła mnie we wszystkie umiejętności, dzięki którym teraz dużo więcej deleguję, ludzie są mocniej zaangażowani i ja mam ochotę na kolejny awans! Zdecydowanie polecam!"

"Byłam w punkcie, gdzie potrzebowałam wsparcia w budowaniu autorytetu wśród mojego zespołu oraz w określeniu mojej roli jako liderki.
Dziś zatrudniam zespół 9 osób, wiem nie tylko jak ułożyć zadania, delegować, czasem rozmawiać o trudnych sytuacjach - ale najważniejsze - buduję niesamowity zespół!
Akademię polecam każdemu ambitnemu przedsiębiorcy, który pragnie osiągnąć sukces w swojej branży.”





Pomagam liderom i menedżerom takim jak Ty odkrywać i rozwijać naturalne talenty przywódcze. Jako założycielka Talent Development Institute, twórczyni Talent Summit i autorka programów rozwojowych od ponad 20 lat wspieram liderów w skutecznym zarządzaniu zespołami, budowaniu autorytetu i unikaniu wypalenia zawodowego.
Pracowałam z setkami liderów – od menedżerów w globalnych organizacjach po przedsiębiorców prowadzących własne firmy w Polsce i za granicą. Moje doświadczenie przekazuję jako wykładowczyni studiów Executive MBA oraz ekspertka mediów, takich jak Forbes, Newsweek, Wysokie Obcasy czy Dzień Dobry TVN.
Wiem, jak trudna jest droga od eksperta do lidera – jak łatwo wpaść w pułapkę "Zosi Samosi", mieć trudność z delegowaniem i egzekwowaniem obowiązków. Dlatego stworzyłam Akademię Nowego Lidera – praktyczny kurs, który pomoże Ci stać się skutecznym liderem bez stresu i rezygnowania z dobrych relacji w zespole.
Bez zbędnej teorii – tylko sprawdzone strategie, które działają w realnym świecie. Dołącz i zobacz, jak inni liderzy zmienili swoje podejście do zarządzania!
Znamy wyzwania, z jakimi mierzą się menedżerowie – nie z teorii, ale z codziennej pracy z setkami osób na różnych szczeblach zarządzania.
Od ponad 25 lat wspieramy rozwój liderów i liderek w organizacjach, firmach rodzinnych i korporacjach. Przeszkoliliśmy już setki osób w rolach menedżerskich, a nasze programy opierają się na sprawdzonych metodach, psychologii i praktycznym coachingu.
Nie uczymy teoretycznych modeli. Pomagamy wdrażać realne zmiany w codziennej pracy menedżerskiej – takie, które zwiększają wpływ, redukują stres i budują efektywne zespoły.
Akademia Nowego Lidera to rezultat wieloletniego doświadczenia, setek godzin pracy z liderami i sprawdzonych procesów rozwojowych.
To program dla tych, którzy chcą zarządzać nowocześnie, odpowiedzialnie i z większym spokojem.
Dołączając do nas powierzasz swój rozwój profesjonalistom!

Nagroda w kategorii “Lider w zarządzaniu talentami oraz rozwijaniu kompetencji przywódczych”

Najlepszy prowadzący na studiach „Executive MBA Business Trends” w tematyce „Zarządzanie Talentami dla Menedżerów” – nagroda uzyskana dwukrotnie w 2021 i 2022 r.

Talent Development Institute jest autorem ogólnopolskich badań „Priorytety rozwojowe dla kadry menadżerskiej w nowej rzeczywistości” poświęconych tematyce „Zarządzania Talentami i Rozwoju Przywództwa”

Talent Development Institute jest autorem raportu „Zarządzanie talentami w organizacji” poświęconego tematyce „Zarządzania Talentami i Rozwoju Przywództwa”

„Workation. Czy to już urlop, czy jeszcze praca?”

„Cztery kroki do pewności siebie”

Elżbieta Krokosz gościem podcastu Aleksandry Karasińskiej

„Pracownik zadowolony, ale czy zaangażowany?”

„Dlaczego jedni chcą robić karierę, a inni szukają pracy, która ma sens?”

„Autentyczność lidera kluczem do rozwoju odwagi menedżerskiej”


Od kiedy startuje Akademia Lidera?
Od razu 🙂 Po tym jak się zapiszesz otrzymasz mailem dostęp do platformy oraz kalendarz zajęć prowadzonych na żywo
Kto prowadzi zajęcia?
Szkolenia w ramach Akademii oraz Konsultacje i Coachingi Menedżerskie są prowadzone przez Elę Krokosz oraz kilku innych Trenerów/Coachów. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie. Dzięki temu jest ciekawie i dynamicznie 🙂
Czy mogę otrzymać fakturę na firmę?
Tak, w pierwszym kroku rejestracji będziemy prosić o dane do faktury. Otrzymasz ją mailem zaraz po dopełnieniu formalności. Fakturę otrzymasz od razu także w przypadku rozłożenia płatności na raty.
Czy mogę zapłacić w ratach?
Tak w drugim kroku rejestracji możesz wybrać formę płatności. Dostępna jest opcja zakupu na raty 0%, a także opcja "PayPO - kup dziś, zapłać za 30 dni".
Jak długo będę mieć dostęp do programu?
Dostęp do modułów szkoleniowych Akademii Nowego Lidera na naszej platformie będziesz mieć przez aż 12 miesięcy. Także przez rok możesz korzystać z Konsultacji Menedżerskich, Coachingów Menedżerskich, Biblioteki dodatkowych szkoleń oraz wszystkich innych zajęć i materiałów Self Coaching Program (to drugi program, do którego masz dostęp bonusowy).
Jest szansa, że firma zapłaci za mój udział w programie, ale potrzebuje więcej czasu na formalności. Co w takiej sytuacji?
Napisz do nas na adres kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl zamrozimy dla Ciebie warunki promocyjne.
Jeśli chodzi o formalności to możemy wystawić fakturę na przelew z odroczonym terminem płatności.
Zastanawiam się czy ze względu na specyfikę mojej branży to będzie program dobry dla mnie?
Niezależnie od tego w jakiej branży i środowisku pracujesz, jeśli zarządzasz ludźmi to wiedza zawarta w Akademii będzie dla Ciebie bezcenna. Pamiętaj, że po to są też Konsultacje Menedżerskie (zajęcia prowadzone na żywo), aby każdy mógł skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych Trenerów jeśli chodzi o jego osobiste wyzwania.
Ile czasu trzeba poświęcić na zrealizowanie programu?
Pamiętaj, że moduły szkoleniowe są w formie nagrań dostępne na platformie online 24h/dobę tak więc masz
tutaj dużą elastyczność 🙂
Moduł szkoleniowy trwa około 4 godzin. Jest podzielony zazwyczaj na 3 lub 4 krótsze lekcje. Możesz samodzielnie zdecydować z jaką intensywnością będziesz realizować materiał. My rekomendujemy, aby pracować z programem przez 6 miesięcy i poświęcać 1 miesiąc na każdy moduł oraz przyjść raz w miesiącu na Konsultacje Menedżerską. Natomiast dla Twojego komfortu dostęp do wszystkiego będziesz mieć aż 12 miesięcy więc na pewno zdążysz zrealizować w tym czasie program, a także sięgnąć po dodatkowe materiały wg Twoich potrzeb 🙂
Czy na koniec otrzymam certyfikat potwierdzający udział w tym programie?
Tak, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w Akademii Nowego Lidera. Prześlemy go w formie elektronicznej na Twój adres e-mail.
W jakiej formie otrzymam workbook? Czy będzie to wydruk?
Dostępnych będzie 6 workbooków do każdego Modułu Szkoleniowego w formie plików pdf do pobrania z naszej platformy. Nie wszyscy przez wzgląd na środowisko chcą mieć formę papierową dlatego jest elektroniczna. Dzięki temu materiały są także dostępne od razu, nie musisz czekać na przesyłkę 🙂

